Zestaw do sprzątania z mopem Vileda

  • 4009847067067
Zestaw do sprzątania z mopem ViledaMarka Klein znana jest na świecie z produktów wykonanych z dbałością o szczegóły, z najlepszej jakości materiałów oraz atrakcyjnego wzornictwa. Zabawki tej marki idealnie trafiają w gusta małych i większych użytkowników. Artykuły oznaczone marką Klein gwarantują...

32.90 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Zestaw do sprzątania z mopem Vileda

Marka Klein znana jest na świecie z produktów wykonanych z dbałością o szczegóły, z najlepszej jakości materiałów oraz atrakcyjnego wzornictwa. Zabawki tej marki idealnie trafiają w gusta małych i większych użytkowników. Artykuły oznaczone marką Klein gwarantują świetną zabawę oraz odznaczają się długą żywotnością.

Kolekcja akcesoriów do sprzątania na licencjach Klein, Vileda i Leifheit jest najstarszą kolekcją marki Klein. To właśnie od drewnianej zmiotki i miotły dla dzieci rozpoczęła się przygoda firmy Klein z zabawkami. Nie sposób wyobrazić sobie zabawki bardziej przypominające prawdziwe sprzęty służące dorosłym do robienia porządków. Szeroki wybór kolorystyki powoduje, że np. miotełki czy odkurzacze nadają się równie dobrze dla dziewczynek jak i dla chłopców. Produkty oferowane są w zestawach oraz w pojedynczych opakowaniach, tak aby doskonale uzupełniały się na wzajem.
Podczas zabawy dzieci mogą naśladować zaobserwowane w świecie dorosłych sytuacje, a przy okazji pomóc rodzicom w domowych porządkach.

Wszystkie akcesoria sprzątające wykonane są w taki sposób, że dziecko na prawdę może używać ich do robienia porządków, co dodatkowo uatrakcyjnia zabawę.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Zestaw do sprzątania z mopem Vileda

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4009847067067