Zestaw drewnianych klocków konstrukcyjnych Ecotoys

ZESTAW KLOCKÓW KONSTRUKCYJNYCH DLA MAŁYCH WYNALAZCÓW Robot, wieża czy helikopter? Komplet drewnianych klocków konstrukcyjnych pozwala na zbudowanie wszystkiego co podpowie wyobraźnia. Dzięki naszemu zestawowi Twoja pociecha przeniesie się w świat konstrukcji, skręcania, łączenia elementów i...

129.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

ZESTAW KLOCKÓW KONSTRUKCYJNYCH DLA MAŁYCH WYNALAZCÓW

Robot, wieża czy helikopter? Komplet drewnianych klocków konstrukcyjnych pozwala na zbudowanie wszystkiego co podpowie wyobraźnia. Dzięki naszemu zestawowi Twoja pociecha przeniesie się w świat konstrukcji, skręcania, łączenia elementów i budowania pojazdów. Klocki rozwiną zdolności manualne ale przede wszystkim wyobraźnię, która jest podstawą kreatywności.Twój maluch będzie miał okazję wcielenia się w wielkiego wynalazce, razem możecie stworzyć nieograniczoną ilość konstrukcji co sprawia, że zabawka będzie przyciągała na długie godziny dobrej zabawy.Zestaw jest idealnym uzupełnieniem zabawkowych stołów narzędziowych i sprawi, że zabawa stanie się jeszcze ciekawsza. Jeśli szukasz stołu narzędziowego, koniecznie sprawdź resztę naszych aukcji.

W zestawie znajdują się drewniane kształty z odpowiednio umieszczonymi otworami służącymi do ich łączenia. Wszystkie elementy możną dowolnie łączyć ze sobą przy użyciu plastikowych śrub i nakrętek. Do skręcania służy drewniany klucz i śrubokręt dołączony do zestawu. Całość została wykonana z myślą o bezpieczeństwie, pozbawiona jest niebezpiecznych elementów i ostrych krawędzi a każdy z elementów został pokryty farbą bezpieczną dla dzieci.

W zestawie znajdziesz 120 elementów:

  • śrubokręt płaski
  • klucz
  • ponad 110 elementów konstrukcyjnych - śruby, nakrętki i mnóstwo elementów do skręcania.

Zawartość: 120 elementów

Przeznaczenie: dla dzieci powyżej 3 roku życia

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Produkt zapakowany jest w specjalnie wzmocniony karton wysyłkowy, wszystkie elementy zestawu są odpowiednio zabezpieczone, tak aby nie uległy uszkodzeniom podczas wysyłki.

Dane producenta/dystrybutora

MULTISTORE ECOTOYS Krystian Ślebioda 62-080 Sady ul. Logistyczna 31, Tarnowo Podgórne

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Zestaw drewnianych klocków konstrukcyjnych Ecotoys

  • Producent: Ecotoys
  • Kod producenta: TL86002
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903089065661
  • EAN: 5903089065661
  • Wymiary: 23 x 23 x 23 cm