Zestaw drewnianych klocków konstrukcyjnych Ecotoys

ZESTAW KLOCKÓW KONSTRUKCYJNYCH DLA MAŁYCH WYNALAZCÓW Robot, wieża czy helikopter? Komplet drewnianych klocków konstrukcyjnych pozwala na zbudowanie wszystkiego co podpowie wyobraźnia. Dzięki naszemu zestawowi Twoja pociecha przeniesie się w świat konstrukcji, skręcania, łączenia elementów i...

125.99 zł

-16%

149.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Idealny prezent dla małego konstruktora.

Zestaw drewnianych klocków od Ecotoys z pewnością będzie trafionym prezentem dla dziecka - każda z naszych pociech może zbudować dokładnie taką zabawkę, jaką sobie wymarzy. Jedynym ograniczeniem w konstruowaniu jest tutaj wyobraźnia. Zestaw pozwala maluchom rozwijać umiejętności manualne i wyobraźnię przestrzenną. Dzięki zestawowi mogą one przenieść się w świat budowy i konstrukcji małych maszyn, a tworzenie nowych rzeczy na pewno sprawi im ogromną radość. Odkrywanie kolejnych zastosowań zestawu rozwija u młodych konstruktorów bardzo ważną umiejętność, jaką jest kreatywność, tak przecież przydatna w dorosłym życiu. Drewniane klocki od Ecotoys pozwalają na godziny rozrywki połączonej z nauką i rozwojem.

Drewniane elementy zestawu mają odpowiednio umieszczone otwory, dzięki którym poszczególne części można łączyć ze sobą plastikowymi nakrętkami i śrubami - w zestawie znajdują się także płaski klucz i śrubokręt. Całość wykonana jest z najwyższą dbałością o jakość i estetykę. Kolorowe elementy są starannie pomalowane, natomiast drewniane części zachowują wygląd naturalnego drewna. Zestaw pozwala na wykonanie takich konstrukcji jak: helikopter, wieża, robot, koparka, czołg i wiele, wiele więcej. Zestaw może być uzupełnieniem stołów z drewnianymi zabawkami, dzięki czemu jego zastosowania rozszerzają się jeszcze bardziej.

Producent stawia na jakość i bezpieczeństwo. Elementy wykonane są z najwyższą starannością, wszystkie krawędzie są zaokrąglone, a do malowania używana jest wyłącznie farba bezpieczna dla dzieci.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Produkt zapakowany jest w specjalnie wzmocniony karton wysyłkowy, wszystkie elementy zestawu są odpowiednio zabezpieczone, tak aby nie uległy uszkodzeniom podczas wysyłki.

Dane producenta/dystrybutora

MULTISTORE ECOTOYS Krystian Ślebioda 62-080 Sady ul. Logistyczna 31, Tarnowo Podgórne

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Zestaw drewnianych klocków konstrukcyjnych Ecotoys

  • Producent: Ecotoys
  • Kod producenta: TL86002
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903089065661
  • EAN: 5903089065661
  • Wymiary: 23 x 23 x 23 cm