Zestaw drewnianych warzyw i owoców do krojenia Ecotoys

Zestaw drewnianych warzyw: 10 różnych warzyw i owoców połączonych rzepami, wszystkie elementy wykonane w całości z drewna, w komplecie deska oraz nóż, bezpieczna zabawka, pozbawiona ostrych krawędzi, wielkość deseczki: 26 x 16,5 cm, dla dzieci od 18 miesiąca życia, kolorowe opakowanie - idealne na...

49.99

-9%

54.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Twoje dziecko zawsze było ciekawskie, ale wraz z kolejnymi mijającymi latami staje się jeszcze bardziej zainteresowane otaczającym go światem? Nie opuszcza Cię na krok i nie pozwala nawet na przygotowanie obiadu?

Mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Nie zniechęcaj szkraba do kuchennych aktywności – zamiast tego zainwestuj w zestaw drewnianych warzyw i owoców do krojenia od Ecotoys.

To, że dzieci chcą naśladować dorosłych, jest całkowicie naturalnym zachowaniem. Dlaczego więc nie pozwolić maluchom na zabawę i rozwój kreatywności, które w przyszłości mogą oznaczać łatwiejsze nabywanie pewnych umiejętności? Zestaw drewnianych owoców i warzyw do krojenia od Ecotoys będzie idealny dla malucha, który lubi przebywać w kuchni. Ze spokojem możesz przygotowywać śniadanie, obiad czy kolację, podczas gdy Twoje dziecko, na własnym i bezpiecznym stanowisku, będzie Ciebie radośnie naśladować.

Zestaw drewnianych warzyw i owoców do krojenia od Ecotoys:

  • Rozwija kreatywność i myślenie malucha,
  • Pomaga w zdobywaniu nowych umiejętności,
  • W zestawie znajdziesz 10 warzyw i owoców, deskę oraz nóż,
  • Zabawki są bezpieczne dla malucha – pozbawione ostrych krawędzi, wykonane z drewna,
  • Zestaw odpowiedni dla dzieci powyżej 18. miesiąca życia.

Klasyka z nutką innowacji – takie właśnie są produkty firmy Ecotoys, która na branżowym rynku funkcjonuje od 2012 roku. Pomimo stosunkowo niewielkiego stażu marki, drewniane zabawki Ecotoys szybko stały się sprzedażowym hitem. To bowiem nie tylko wysoka jakość wykonania i niesamowita precyzja, ale także tradycyjne materiały takie jak drewno. Dzięki temu powstają zabawki innowacyjne, ale również trwałe – takie, które z powodzeniem można przekazywać z pokolenia na pokolenie. Szeroki wybór produktów Ecotoys znajdziesz na naszej stronie internetowej. Zapraszamy! 

Dane producenta/dystrybutora

MULTISTORE ECOTOYS Krystian Ślebioda, Sady, Logistyczna 31, 62-080 Tarnowo Podgórne

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Zestaw drewnianych warzyw i owoców do krojenia Ecotoys

Inni Klienci kupili również