Zestaw eksperymentów The Purple Cow bańki i piana

Otaczający nas świat jest intrygujący; eksperymentowanie może dostarczyć mnóstwo zabawy i jest także edukacyjne. Zestaw małego naukowca pozwala dziecku przemienić się na kilka godzin w małego badacza i prowadzić eksperymenty we własnym domowym, laboratorium. Zestaw "Bańki i piana" to eksperymenty z...

58.50 zł

-10%

65.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

W każdym dziecku tkwi mały naukowiec, ciekawy świata, łaknący nowych doświadczeń i nowej wiedzy, zadający setki dociekliwych pytań dziennie. Dzieci uczą się przede wszystkim przez eksperymentowanie. Zestaw eksperymentów The Purple Cow bańki i piana pozwoli każdemu maluchowi na odkrywanie tajemnic wody, piany i baniek mydlanych właśnie poprzez zabawne, ekscytujące eksperymenty. Dzięki zestawowi The Purple Cow dziecięcy pokój zamienia się w prawdziwe laboratorium, a każde dziecko staje się małym badaczem tajemnic świata.

Zestaw eksperymentów The Purple Cow bańki i piana to cztery starannie zaprojektowane eksperymenty, które za pomocą prostej instrukcji ze zdjęciami przeprowadzą każdego malucha przez proces tworzenia kolorowej piany, baniek mydlanych i kolorowych bąbelków. Będą świetną angażującą rozrywką na deszczowe dni, sprawdzą się także podczas zabaw w ogrodzie czy w parku.

Zestaw The Purple Cow zawiera wszystkie niezbędne do wykonania eksperymentów przyrządy, w tym:

  • pipety – 3 szt.,
  • szalki Petriego – 3 szt.,
  • kolorowe tabletki do barwienia piany – 9 szt.,
  • słomki – 5 szt.,
  • nici – 0,8 m,
  • mydło w płynie.

Pozostałe komponenty każdy z nas ma w swoim domu, wystarczy więc wręczyć gotowy do użytku zestaw dziecku i pozwolić mu bawić się tak, jak ma ochotę.

Eksperymenty The Purple Cow bańki i piana to przede wszystkim doskonała zabawa, ale też świetny sposób na łatwą i przyjemną naukę. Jest rozrywką dla całej rodziny, do tego aspekt edukacyjny skłania do poszerzania ciekawości świata i zadawania kolejnych pytań, a to są cechy, które każdy z nas chciałby utrzymać w swoim dziecku jak najdłużej.

Szczegóły - Zestaw eksperymentów The Purple Cow bańki i piana

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt