Zestaw konstrukcyjny Samochód terenowy 137 elementów

  • 5902808156338
  • 3 dni
Klocki konstrukcyjne - samochód terenowy Potrzebujesz czegoś oryginalnego i innowacyjnego, co zainteresuje Twoje dziecko na dłuższy czas? Przedstawiamy rewelacyjny zestaw składający się z aż 137 elementów umożliwiających złożenie jedynego w swoim rodzaju samochodu terenowego. Wytrzymałe, a co...

21.48 zł

Dodaj do schowka

Opis

Klocki konstrukcyjne - samochód terenowy

Potrzebujesz czegoś oryginalnego i innowacyjnego, co zainteresuje Twoje dziecko na dłuższy czas? Przedstawiamy rewelacyjny zestaw składający się z aż 137 elementów umożliwiających złożenie jedynego w swoim rodzaju samochodu terenowego. Wytrzymałe, a co najważniejsze solidne elementy w połączeniu z barwną kolorystyką, przyciągną uwagę wszystkich młodych miłośników klocków konstrukcyjnych. Klocki te rozwiną logiczne myślenie i wyobraźnię przestrzenną dziecka, a także pozwolą mu usprawnić zdolności manualne i koordynację ruchową. Złożony przez dziecko model może stanowić bardzo oryginalny element wystroju pokoju.

Jak działają prezentowane wieloelementowe klocki konstrukcyjne? Do dziurek i otworów, znajdujących się w ściankach i opaskach konstrukcji, dokręcamy kolejne elementy za pomocą specjalnych śrubek. To bardzo proste zadanie. W zestawie znajduje się książeczka ilustrująca krok po kroku, które części wybrać i w jaki sposób złożyć zabawkę, a także narzędzia. Uważamy, że składanie konstrukcji z klocków będzie świetną zabawą nie tylko dla dziecka, ale i jego rodzeństwa lub rodziców. Wspólna zabawa pozwoli spędzić czas w zupełnie inny, nietradycyjny sposób, zapewniając maluchowi niezapomniane chwile.

Wszelkie elementy wchodzące w skład przedstawianej zabawki wykonane są z bezpiecznych dla dziecka, atestowanych materiałów. Zestaw ten posiada certyfikat CE, dlatego jest idealnym prezentem dla dzieci - zwłaszcza tych, które ukończyły 8. rok życia. Warto zwrócić na to uwagę, ponieważ w opakowaniu znajduje się wiele elementów o małym rozmiarze.

Zestaw dla młodego konstruktora składa się między innymi z:
- instrukcji,
- wymaganych do złożenia zabawki narzędzi,
- kół,
- śrubek,
- płytek,
- zakrętek.

Wymiary opakowania zestawu 137 elementów:
- 28 cm x 20 cm x 3,5 cm.

Szczegóły - Zestaw konstrukcyjny Samochód terenowy 137 elementów

  • Producent: Producent Lean Toys
  • Rok wydania: 2018
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902808156338
  • Język: polski
  • EAN: 5902808156338
  • Wymiary: 28.0x20.0x4 cm

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt