NOWOŚĆ Zestaw kreatywny Piesek Poduszka Plush Craft

Zestaw kreatywny Piesek Poduszka Plush Craft

  • 1818912196389
  • 2 dni
Zestaw kreatywny do plush craft Pluszowe rękodzieło jest czymś, co powinno poznać każde dziecko. Nowoczesne zestawy kreatywne umożliwiające tworzenie wielokolorowych, mięciutkich poduszeczek, z pewnością spodobają się każdemu dziecku - i nie tylko. Zabawa jest bardzo prosta i bezpieczna - nie...

42.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Zestaw kreatywny do plush craft

Pluszowe rękodzieło jest czymś, co powinno poznać każde dziecko. Nowoczesne zestawy kreatywne umożliwiające tworzenie wielokolorowych, mięciutkich poduszeczek, z pewnością spodobają się każdemu dziecku - i nie tylko. Zabawa jest bardzo prosta i bezpieczna - nie wymaga używania narzędzi ani umiejętności samodzielnego szycia. Do zestawu dołączono plastikowe szydełko, za pomocą którego umieszcza się kolorowe kwadraciki z tkaniny w odpowiednich polach zabawki.

Zestaw składa się z:
- poduszeczki,
- kawałków materiału,
- uszka i ogonka,
- szydełka,
- oczka na rzep.

Wszelkie elementy wchodzące w skład zestawu są bezpieczne w użyciu. Szydełko nie posiada ostrego zakończenia, dzięki czemu dziecko może bawić się samodzielnie, w skupieniu tworząc swoje dzieło. Skrawki materiału, które są konieczne do przystrojenia pieska, mają przepiękne kolory. To mieszanka różowych, fioletowych, błękitnych i brązowych kwadracików, które połączone ze sobą będą fantastycznie wyglądać. Co ukaże się oczom dziecka po skończonej pracy? Piesek ubrany w różowo-błękitny sweterek. Urocze rękodzieło będzie świetną przytulanką, ozdobą i poduszeczką ułatwiającą zasypianie.

Zabawa zestawem kreatywnym typu plush craft rozwija dziecko na wielu płaszczyznach równocześnie. Dobieranie odpowiedniego koloru do pola oznaczonego danym numerkiem wpłynie na logiczne myślenie kilkulatka, natomiast samodzielne umieszczanie materiału w otworze za pomocą szydełka, polepszy jego koordynację oraz umiejętności manualne. Wszystko to, w połączeniu z radością, jaką sprawi dziecku ta zabawa, bardzo zachęca do podjęcia próby samodzielnego tworzenia zabawki-poduszki.

Zestaw przeznaczony jest dla wszystkich dzieci powyżej 3. roku życia. Ze względu na użycie atestowanych materiałów, zabawka posiada certyfikat CE. Komplet zapakowany jest w barwne pudełeczko, jest świetną propozycją na prezent.

Wymiary elementów zestawu:
- poduszeczka: 28 cm x 19 cm x 5 cm,
- szydełko: 10,5 cm,
- kawałek materiału: 3,5 cm x 3,5 cm.

Wymiary opakowania:
- 19 cm x 30 cm x 7,5 cm.

Szczegóły - Zestaw kreatywny Piesek Poduszka Plush Craft

  • Producent: Producent Lean Toys
  • Rok wydania: 2019
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 1818912196389
  • Język: polski
  • EAN: 1818912196389
  • Wymiary: 19.0x30.0x8 cm

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt