Zestaw Warzyw i owoców do krojenia Leantoys

Zestaw Warzyw i Owoców do Krojenia Nasz zestaw to dodatkowa atrakcja podczas zabawy w sklep lub restaurację dla twojego dziecka. Każdy z produktów jest idealnym odwzorowaniem prawdziwych produktów spożywczych, dzięki czemu mały kucharz nauczy się nazw oraz ich wyglądu. Żywe i nasycone kolory pomogą...
51,32

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 55,98 zł

Opis

Zestaw Warzyw i Owoców do Krojenia

Nasz zestaw to dodatkowa atrakcja podczas zabawy w sklep lub restaurację dla twojego dziecka. Każdy z produktów jest idealnym odwzorowaniem prawdziwych produktów spożywczych, dzięki czemu mały kucharz nauczy się nazw oraz ich wyglądu. Żywe i nasycone kolory pomogą rozwijać umysł dziecka, elastyczność i funkcje ręki oraz zdolność twórczego myślenia.

Warzywa i owoce można pokroić na pół, przyczepione są do siebie rzepem, dlatego łatwo je później złączyć. Oprócz zdrowych produktów w zestawie mamy też produkty typu fast- food np. frytki, pizza lub słodkości ( tort, lód). Dodatkowo do zestawu dołączone są plastikowe sztućce, nóż, mała deseczka do krojenia. Wewnątrz jest załączona instrukcja oraz opisy wszystkich produktów w języku angielskim.

Całość wykonana jest z najwyższej jakości materiału, tworzyw sztucznych, nieszkodliwych dla dziecka.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Zestaw Warzyw i owoców do krojenia Leantoys

  • Producent: Leantoys
  • Wiek: 3+
  • Wymiary: 385x225 mm
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5905214972486
  • EAN: 5905214972486

Inni Klienci kupili również