Zeszyt ćwiczeń 6-latka. Cały program zerówki

Zeszyt ćwiczeń 6-latka został opracowana zgodnie z podstawą programową do pracy dydaktycznej w przedszkolu. Książka zawiera kilkaset ćwiczeń i zadań edukacyjnych, przygotowujących dziecko do rozpoczęcia nauki w szkole. Książka podzielona jest na sześć rozdziałów tematycznych. Metodą atrakcyjnych...
15,13 * 24,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 14,42 zł

Opis

Zeszyt ćwiczeń 6-latka został opracowana zgodnie z podstawą programową do pracy dydaktycznej w przedszkolu. Książka zawiera kilkaset ćwiczeń i zadań edukacyjnych, przygotowujących dziecko do rozpoczęcia nauki w szkole. Książka podzielona jest na sześć rozdziałów tematycznych. Metodą atrakcyjnych kolorowanek edukacyjnych i ćwiczeń aktywizujących, ta wartościowa publikacja przygotuje dziecko do sztuki pisania, nauczy je alfabetu i pozwoli mu odczytywać proste słowa, przybliży mu pojęcie figur geometrycznych, nauczy je liczyć do 10 i dodawać na zbiorach, wreszcie rozwinie w nim umiejętność rozumienia bliskiego otoczenia i logicznego myślenia.

SZLACZKI
Szlaczki zostały opracowane z myślą o dzieciach rozwijających zdolnościmanualne i umiejętność pisania po śladzie na pierwszym etapie nauki pisania.

FIGURY GEOMETRYCZNE
Dziecko poznaje figury geometryczne i uczy się je rozpoznawać w otaczającym go świecie.

OD A DO Z
Mały uczeń zapoznaje się z wszystkimi literami alfabetu, uczy się pisać iodczytywać pierwsze słowa.

LICZBY OD 1 DO 20
Nauka liczb od 1 do 10 poprzez ich rozumienie, kolorowanie, rysowanie,odczytywanie. Inicjacja w sztuce dodawania w sytuacjach użytkowych.

ROZUMIENIE BLISKIEGO OTOCZENIA
Przysposobienie dziecka do rozumienia swojego otoczenia poprzez przypisywanie znaczenia przedmiotom, określenie ich położenia, porównywanie ich ze względu na wielkość, ciężar czy przeznaczenie.

LOGIKA — POCZĄTKI MATEMATYKI
Dzięki rebusom, labiryntom, ćwiczeniom na kojarzenie podobieństw, wyszukiwaniu różnic, łączeniu zbiorów i innym prostym łamigłówkom dziecko uczy się logicznego myślenia i przygotowuje do wykonywania działań matematycznych.

Szczegóły - Zeszyt ćwiczeń 6-latka. Cały program zerówki

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>