NOWOŚĆ Zew Cthulhu. Lodowaty Płomień Duszy

Zew Cthulhu. Lodowaty Płomień Duszy

  • 9788364198373
  • 3 dni
Niewiarygodna kampania Pulp CthulhuBrendan Sterling poszukiwał odpowiedzi, eksperymentując z techniką odtwarzania minionych wcieleń. Niestety, jego umysł nie jest jedynym, który pragnie znaleźć wyjaśnienia w przeszłości.Lodowaty płomień duszy jest kampanią do Pulp Cthulhu osadzoną w 1935 roku....

159.90 zł

159.95 zł

Dodaj do schowka

Opis

Niewiarygodna kampania Pulp Cthulhu
Brendan Sterling poszukiwał odpowiedzi, eksperymentując z techniką odtwarzania minionych wcieleń. Niestety, jego umysł nie jest jedynym, który pragnie znaleźć wyjaśnienia w przeszłości.
Lodowaty płomień duszy jest kampanią do Pulp Cthulhu osadzoną w 1935 roku. Sprawa dotycząca tajemniczych zniknięć prowadzi do odkrycia spisku, który może całkowicie zmienić bieg historii i sprowadzić katastrofę na cały świat. Kult zamierzający uwolnić moc Wielkich Przedwiecznych zostawia w górach Catskill ślad prowadzący do samego serca naszej planety!
W podziemnym świecie K'n-yanu Bohaterowie odkryją zapomniane sekrety, przedziwną wiedzę tajemną oraz osobliwych mieszkańców. Pod ziemią znajdą nie tylko intrygujące złote miasta, zrujnowane świątynie i mroczne lasy, ale także przerażające istoty, które czyhają na ich życie. Jednak zanim Bohaterowie wstąpią w podziemny świat koszmaru, muszą zmierzyć się z pozostałościami starożytnych światów, groźnymi mieszkańcami gór oraz niegodziwcami korzystającymi z mocy parapsychicznych. Po drodze mogą zrozumieć, że ich jedynym ratunkiem jest cofnięcie się w czasie do chwil upadku starożytnego miasta! Być może to właśnie w zgubie Lomaru kryją się sekrety dotyczące zarówno przeszłości, jak i przyszłości.
Lodowaty płomień duszy to pełna, sześcioczęściowa kampania do Pulp Cthulhu, prezentująca nowe zasady i umiejętności związane z mocami parapsychicznymi, nowe zaklęcia, a także szczegóły dotyczące krainy K'n-yan i jej mieszkańców oraz nową organizację Bohaterów Klub Otwartych Umysłów. Znajdziesz w niej także sześcioro gotowych Bohaterów.
Straszliwe potwory, nieziemskie knowania oraz moce parapsychiczne składają się na pełne przygód i akcji wyzwanie dla waszych Bohaterów!
Czy odważysz się wkroczyć w mrok zaginionych światów?
Najlepiej korzystać z tego dodatku, stosując go zgodnie z zasadami gry fabularnej Zewu Cthulhu (7. Edycja) oraz Pulp Cthulhu.
INFORMACJE DODATKOWE
Liczba stron: 172
Wydruk: w kolorze
Okładka: twarda
Format: A4

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Zew Cthulhu. Lodowaty Płomień Duszy

  • EAN: 9788364198373
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788364198373