Złota rybka Outlet

Wzruszająca historia sympatycznej złotej rybki o głębokim sercu, która każdemu napotkanemu zwierzęciu chciała przychylić nieba. Czy jej się to udało? Przeczytajcie i obejrzyjcie sami. Albo lepiej z kimś w razie ataku śmiechu.
12,86 * 29,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 11,96 zł

Opis


Wzruszająca historia sympatycznej złotej rybki o głębokim sercu, która każdemu napotkanemu zwierzęciu chciała przychylić nieba. Czy jej się to udało? Przeczytajcie i obejrzyjcie sami. Albo lepiej z kimś w razie ataku śmiechu.

Autorem historyjki "Złota rybka" jest Przemysław Wechterowicz.

"Złota rybka" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej książki to gwarancja świetnej zabawy. Krótka forma to doskonały sposób na to, aby dziecko w wieku od 3 do 5 lat utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i przyspiesza rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Wspomaga zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny malucha.
  • Poprzez lekturę rozwija się w nich ciekawość świata. Ta książeczka z całą pewnością zmotywuje go do zadawania wielu pytań.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Poza tym lektura książeczek wspomaga małych ludzi w rozwijaniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie zdań trenuje aparat mowy i poszerza ich słownictwo.
  • Czytanie to super zabawa dla dziecka i opiekuna. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

Publikację wydano w twardej okładce. Dzięki solidnemu wykonaniu lektura znacznie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jest to bardzo krótka książka - ma 32 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Publikacja "Złota rybka" została wydana przez Wydawnictwo Mando. Jeśli ta książeczka spodoba się szkrabowi, to sprawdź też inne tytuły od tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę książkę.