Złowrogi dom

Jedna z najbardziej kultowych serii książek paragrafowych!Sprzedana w ponad 260 milionach egzemplarzy na całym świecie, przełożona na 40 języków. Wciąga do zabawy kolejne pokolenia. Odbierasz telefon z błaganiem o pomoc. Odkrywasz, że połączenie pochodziło z terenu starego więzienia, które spłonęło...

15.92 zł

-20%

19.90 zł

Dodaj do schowka

Opis


Jedna z najbardziej kultowych serii książek paragrafowych!Sprzedana w ponad 260 milionach egzemplarzy na całym świecie, przełożona na 40 języków. Wciąga do zabawy kolejne pokolenia.

Odbierasz telefon z błaganiem o pomoc. Odkrywasz, że połączenie pochodziło z terenu starego więzienia, które spłonęło doszczętnie ponad sto lat temu. Doświadczenie detektywa podpowiada ci, że sprawa będzie inna niż wszystkie dotąd. W złowrogim domu kryje się wiele tajemnic. Spotkasz tu agresywne szympansy, kosmitów, duchy, będziesz nawet podróżować w czasie. Tej przygody nie zapomnisz nigdy – o ile wyjdziesz z niej żywy!

Książki paragrafowe z serii „Stwórz Swoją Przygodę” zapewnią ci świetną zabawę i nigdy się nie znudzą. Można w nie grać wiele razy. Od wyborów i intuicji zależy twój sukces!

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Złowrogi dom