Znikopis Megasketcher Classic TOMY

Megaszkicownik ze znikopisem to kreatywna zabawa bez końca! Magnetyczna tablica służy do rysowania za pomocą specjalnego, dołączonego do zestawu pisaka. Po prawej stronie szkicownika znajduje się suwak, który pełni funkcję magicznej gumki do mazania. Wystarczy przesunąć go w dół, by zmazać z...

102.43 zł

103.32 zł

Dodaj do schowka

Opis

Megaszkicownik ze znikopisem to kreatywna zabawa bez końca! Magnetyczna tablica służy do rysowania za pomocą specjalnego, dołączonego do zestawu pisaka. Po prawej stronie szkicownika znajduje się suwak, który pełni funkcję magicznej gumki do mazania. Wystarczy przesunąć go w dół, by zmazać z tablicy to, co przed chwilą narysowaliśmy. Dzięki temu zabawę możemy rozpocząć od nowa. Dodatkową atrakcją będą stempelki, które odbijają na tablicy różne wzory - ślimaczka, domek, kwiatka i zwierzęcą łapkę.

Znikopis to świetna zabawa, ale też sposób na naukę i doskonalenie rysowania bez bałaganu i zabrudzeń! Co więcej, szkicownik od marki Tomy jest wyposażony w specjalną tablicę, która fakturą zbliżona jest do klasycznego papieru. Dzięki temu rysunki wyglądają o wiele bardziej realnie niż wcześniej! Na tablicy znajduje się wgłębienie na długopis, który dodatkowo połączono ze szkicownikiem za pomocą sznureczka oraz miejsce na stempelki. Megaszkicownik zabierzemy ze sobą wszędzie, a jego transport ułatwia specjalna rączka.
Wymiary szkicownika: około 43x32cm.
Mix wzorów - towar wysyłany losowo.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Znikopis Megasketcher Classic TOMY

  • Producent: Tomy
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5011666065550
  • EAN: 5011666065550
  • Wymiary: 45x35x6 cm