Zombicide: Wulfsburg PORTAL (CMON)

Już w pierwszych dniach wojny z zombi, królestwo zostało rozbite. Najsilniejsi i najsprytniejsi z nas przetrwali to piekło. Nie mieliśmy pojęcia do jakiego stopnia plaga wyniszczyła krainę, dopóki nie dowiedzieliśmy się, że królewska armia została rozniesiona niczym liście na wietrze, a większość...

177.07 zł

-31%

256.79 zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Opis


Już w pierwszych dniach wojny z zombi, królestwo zostało rozbite. Najsilniejsi i najsprytniejsi z nas przetrwali to piekło.
Nie mieliśmy pojęcia do jakiego stopnia plaga wyniszczyła krainę, dopóki nie dowiedzieliśmy się, że królewska armia została rozniesiona niczym liście na wietrze, a większość wielkich miast zostało zrujnowanych.
Dochodziły nas jednak plotki, że kilka miejsc broni się zaciekle w Wulfsburgu.

Jeśli uda nam się odbić jedno miasto, to możliwe będzie odbicie pozostałych! Wyzwolimy Wulfsberg i jego obrońców...pokażemy im co oznacza eksterminacja!

Wulfsburg to ogromny dodatek rozszerzający świat Zombicide o nowe możliwości! W środku pudełka znajdziecie nowy rodzaj Zombie.

Teraz podczas rozgrywki na swojej drodze, gracze będą mogli spotkać Wilki Zombie.
Ten niebezpieczny przeciwnik jest najszybszym wrogiem, z jakim przyjdzie się spotkać Ocalałym.
Wilki Zombie posiadają aż 3 aktywacje! Pozostaje tylko mieć nadzieję, że za następnymi drzwiami nie czai się stado wygłodniałych wilków. To nie przelewki, Wilki Zombie pojawiają się zawsze w grupach, nigdy same!

W ręce nekromantów oddano również nowy rodzaj Abominacji – Wilczą Abominację! Ten przerażający potwór jest równie silny, jak znana wam już podstawowa wersja Abominacji, ale jest równie szybka, co jej wilczy pobratymcy i również posiada 3 aktywacje!

W ręce Ocalałych oddajemy 15 nowych unikatowych przedmiotów, które pozwolą przeciwstawić się szarej hordzie!
Do samej grupy Ocalałych dołączają 4 nowe postacie: Drow – Morrigan, Kuszniczka – Ariane, Mag Bitewny- Karl oraz Tropiciel – Theo. Z czterema dodatkowymi postaciami będziecie mogli zmierzyć się z 10 nowymi misjami osadzonymi w świecie Zombicide: Czarna Plaga.

Stańcie jeszcze raz do walki z hordą Zombie, zagrajcie w trybie krwistoczerwonym i przekroczcie granice swoich umiejętności!
Zmierzcie się z Wilkami Zombie wykorzystując nowy rodzaj kafli terenu – Wieże, które pozwolą wam strzelać do waszych wrogów z wysokich na kilkanaście metrów stanowisk strzelniczych!<
BR>Przygotujcie się na Zombie, które jeszcze nigdy nie były tak potężne, jak w Zombicide: Wulfsburg!

Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Zombicide: Czarna Plaga

Zawartość pudełka:


26 figurek (4 Ocalałych, 21 Wilczych Zombie, 1 Wilcza Abominacja)
2 kafelki gry (dwustronne)
4 plastikowe plansze
4 kolorowe podstawki Ocalałych
32 wskaźniki
30 kart (22 karty Ekwipunku, 8 kart Zombie)

Wiek: +14

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Zombicide: Wulfsburg PORTAL (CMON)