NOWOŚĆ Źrebię rasy Haflinger

Źrebię rasy Haflinger

Źrebię rasy haflinger, Horse Club RedŹrebaki rasy haflinger w wieku trzech lat osiągają już prawie wzrost dorosłego konia. Niekiedy rosną jeszcze do piątego roku życia od trzech do sześciu centymetrów.Źrebięta hodowlane otrzymują przy urodzeniu imię, które zawiera pierwszą literę ich ojca lub...

31.55 zł

Dodaj do schowka

Opis

Źrebię rasy haflinger, Horse Club Red

Źrebaki rasy haflinger w wieku trzech lat osiągają już prawie wzrost dorosłego konia. Niekiedy rosną jeszcze do piątego roku życia od trzech do sześciu centymetrów.

Źrebięta hodowlane otrzymują przy urodzeniu imię, które zawiera pierwszą literę ich ojca lub matki. Ich sierść ma zawsze lisią barwę, grzywa i ogon są jasne. Czasami mają plamki lub gwiazdy jako znaki na głowie, ale w zasadzie są jednokolorowe. W pełni rozwinięte osiągają wzrost od 138 do 155 centymetrów. Chociaż wymagana wysokość w kłębie dla konia wynosi co najmniej 148 centymetrów, a Haflinger ze swoim wzrostem zalicza się do kuców, w rzeczywistości są one rasą koni.

To nowa seria produktów Schleich - Red. Figurka, której numer oznaczony jest dodatkowo literą S, znajduje się w półprzezroczystej saszetce, z pięknym zadrukowanym tłem nawiązującym do serii, z której pochodzi produkt. W tym wypadku to seria Horse Club. Produkt wraz z saszetką stanowią spójny zestaw, który stanowić może doskonałą formę prezentu.  

Ciekawostka

U haflingerów często można zaobserwować wyjątkowo jasny pysk.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Źrebię rasy Haflinger

  • Producent: Schleich
  • Kod producenta: GXP-787636
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4059433406053
  • EAN: 4059433406053
  • Wymiary: 91x74x28 mm