Zrozumieć fizykę 1. Zbiór zadań dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe

Przedstawiamy zbiór zadań kształcący umiejętność rozwiązywania różnych typów zadań, przygotowujący do matury od początku nauki. Umożliwia pracę uczniom o różnych umiejętnościach dzięki zróżnicowanym, odpowiednio oznaczonym zadaniom ułożonym zgodnie z narastającym stopniem trudności, a także...
38,33 * 42,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 37,35 zł

Opis

Przedstawiamy zbiór zadań kształcący umiejętność rozwiązywania różnych typów zadań, przygotowujący do matury od początku nauki.

  • Umożliwia pracę uczniom o różnych umiejętnościach dzięki zróżnicowanym, odpowiednio oznaczonym zadaniom ułożonym zgodnie z narastającym stopniem trudności, a także rozwiązanym „Przykładom z zadaniami” do nich analogicznymi i „Dodatkowi matematycznemu”.
  • Zapewnia wygodne korzystanie dzięki skrótowi najważniejszych wiadomości, czytelnie wyróżnionym definicjom i wzorom przed każdym działem oraz odpowiedziom i wskazówkom do zadań.
  • Ułatwia naukę zadań obliczeniowych dzięki wystarczającej liczbie takich zadań oraz „Klasyce fizyki”, zadaniom uznanych autorów, B. Mendla i J. Mendla, zamieszczonym po każdym dziale.
  • Gwarantuje solidne przygotowanie do matury za pomocą zadań różnego typu, w tym oznaczonych zadań o charakterze doświadczalnym, oraz zadań typu maturalnego zebranych po każdym dziale

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości! Sprawdź sekcję najczęstsze pytania i odpowiedzi

Kto napisał "Zrozumieć fizykę 1. Zbiór zadań dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe"?
Autorami książki są Bogdan Mendel, Janusz Mendel, Teresa Stolecka, Elżbieta Wójtowicz.
Są autorami niewielu podręczników szkolnych, ale te treści są wartościowe. Autorzy podręczników szkolnych mają wyższe stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 podręczników edukacyjnych, skupiając się bardziej na eksplorowaniu dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia i wiedzy, z ich przekazywaniem idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
Podręcznik Zrozumieć fizykę 1. Zbiór zadań dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe został wydany przez Wydawnictwo Nowa Era.


Na podstawie czego powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora bądź autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Dlatego warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z listy podręczników szkolnych opublikowanych przez szkołę.


Do której serii publikacji edukacyjnych należy "Zrozumieć fizykę 1. Zbiór zadań dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe"?
Tytuł jest częścią popularnej serii edukacyjnej ZROZUMIEĆ FIZYKĘ.
Analogicznie do pozostałych składników z tego cyklu, podręcznik został stworzony w celu zapewnienia uczniom kompleksowych materiałów dydaktycznych, które umożliwią im rozwijanie umiejętności i wiedzy w sposób uporządkowany, a także logiczny.


Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
256 jest liczbą stron książki "Zrozumieć fizykę 1. Zbiór zadań dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe".
Jest wypełniona edukacyjną treścią udoskonaloną obrazkami i ilustracjami. Zawarto w niej liczne, starannie dobrane informacje, które utrwalają wiedzę z danego przedmiotu.


Kilka słów o wydawnictwie opisywanego podręcznika szkolnego:
Nowa Era to wyjątkowe wydawnictwo, które swoją działalnością na polskim rynku edukacyjnym wnosi świeże spojrzenie na system edukacji. Podejmując wyzwania wiążącym się z edukacją 21. w., zapewnia materiały, które są zgodne z najnowszymi rekomendacjami Ministerstwa Edukacji Narodowej i komisji egzaminacyjnych.

Dla uczniów której klasy i na jakim poziomie nauki jest wymagany ten podręcznik?
Książka jest przeznaczona dla uczniów klas LO 1. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, pamiętaj, by dobrać podręcznik pasujący do poziomu edukacji, na którym obecnie jest uczeń.

Do którego przedmiotu jest przeznaczona ta publikacja?
Przedstawiony podręcznik dedykowany jest jednemu działowi nauki, jakim jest fizyka.


Jaki zakres obejmuje ten podręcznik?
Książka ta jest skierowana dla osób na poziomie rozszerzonym. Przygotowana dla uczniów mocniej zaawansowanych.


Co, obok podręczników, należy kupić na nowy rok szkolny?
Pamiętaj o zeszytach. Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu przedmiotami, które mu się podobają, np. piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę weselej. Sprawdź, jakie przybory i inne artykuły do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś inspirującego.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, a w zamian zamówić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać produkty? Komplet informacji znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Zrozumieć fizykę 1. Zbiór zadań dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>