Zrozumieć fizykę 3. Dla szkół ponadgimnazjalnych. Zakres rozszerzony Outlet

"Zrozumieć fizykę. Część 3" to zbiór zadań kształcący umiejętność rozwiązywania różnych typów zadań, przygotowujący do matury od początku nauki. Umożliwia skuteczną naukę rozwiązywania zadań dzięki zróżnicowanym zadaniom ułożonym zgodnie z narastającym stopniem trudności, odpowiednio oznaczonym, a...
16,75 * 31,90 zł
*cena detaliczna

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 28,69 zł

Opis

"Zrozumieć fizykę. Część 3" to zbiór zadań kształcący umiejętność rozwiązywania różnych typów zadań, przygotowujący do matury od początku nauki.

  • Umożliwia skuteczną naukę rozwiązywania zadań dzięki zróżnicowanym zadaniom ułożonym zgodnie z narastającym stopniem trudności, odpowiednio oznaczonym, a także rozwiązanym Przykładom i Dodatkowi matematycznemu.
  • Zapewnia wygodne korzystanie dzięki skrótowi najważniejszych wiadomości, czytelnie wyróżnionym definicjom i wzorom przed każdym działem oraz odpowiedziom i wskazówkom do zadań.
  • Pomaga utrwalać zdobyte umiejętności dzięki Klasyce fizyki – zadaniom uznanych autorów, B. Mendla i J. Mendla, zamieszczonym po każdym dziale.
  • Gwarantuje solidne przygotowanie do matury za pomocą zadań różnego typu, w tym oznaczonych zadań o charakterze doświadczalnym oraz zadań typu maturalnego zebranych po każdym dziale.

FAQ

Sprawdź Q&A

Kto jest autorem "Zrozumieć fizykę 3. Dla szkół ponadgimnazjalnych. Zakres rozszerzony"?
Bogdan Mendel, Janusz Mendel, Teresa Stolecka, Elżbieta Wójtowicz są autorami tej książki.
Są autorami paru podręczników szkolnych, jednak są one bardzo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników mają zaawansowane stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 materiałów szkolnych, skupiając się na poznawaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
"Zrozumieć fizykę 3. Dla szkół ponadgimnazjalnych. Zakres rozszerzony" wydało Wydawnictwo Nowa Era.


Na podstawie czego powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia zgodności zamawianych książek do szkoły z listą potrzebnych:
1. Zdobądź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj na tytuł, autorów, wydawnictwo.
3. Sprawdź, czy wymienione informacje znajdują się na karcie oglądanego produktu.


Jaki jest zakres tej książki?
Ten materiał jest przeznaczony do wykorzystania na poziomie rozszerzonym. Dla uczniów mocniej zaawansowanych.


Do jakiej serii podręczników szkolnych należy "Zrozumieć fizykę 3. Dla szkół ponadgimnazjalnych. Zakres rozszerzony"?
Tytuł jest częścią serii ZROZUMIEĆ FIZYKĘ.
Wraz z innymi częściami cyklu, podręcznik ten ma za zadanie dostarczyć kompleksowych materiałów dydaktycznych, które pomogą uczniom rozwijać wiedzę, a także umiejętności systematycznie i w sposób zorganizowany.


Ile stron ma ta pozycja?
232 to długość książki Zrozumieć fizykę 3. Dla szkół ponadgimnazjalnych. Zakres rozszerzony.
Jest wypełniona edukacyjną treścią opatrzoną ilustracjami. Zawarto w niej liczne, starannie dobrane informacje, które utrwalają wiedzę z danego zakresu.


Informacje o wydającym opisywany podręcznik szkolny:
Nowa Era to wyjątkowe wydawnictwo, które swoją działalnością na krajowym rynku edukacyjnym wnosi świeże spojrzenie na proces nauki. Podejmując wyzwania wiążącym się z edukacją XXI w., zapewnia podręczniki, zgodne z bieżącymi zaleceniami MEN i licznych komisji egzaminacyjnych.

Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Nie zapomnij o zeszytach! Plus na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów szkolnych, które mu się podobają, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie komplety do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że na pewno znajdziesz coś interesującego.


Jeśli zaszła pomyłka podczas kupowania to mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online możesz zwrócić, a w zamian kupić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać podręczniki? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Zrozumieć fizykę 3. Dla szkół ponadgimnazjalnych. Zakres rozszerzony

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>