Zrozumieć fizykę 3. Maturalne karty pracy dla szkół ponadgimnazjalnych. Zakres rozszerzony

Maturalne karty pracy "Zrozumieć fizykę. Część 3" to publikacja ułatwiająca systematyczne przygotowania do matury. Ułatwia utrwalanie i systematyczne sprawdzanie poziomu wiedzy dzięki zróżnicowanym zadaniom maturalnym różnego typu pogrupowanym w działy, podobnie jak w podręczniku. Umożliwia...
24,50

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 22,68 zł

Opis

Maturalne karty pracy "Zrozumieć fizykę. Część 3" to publikacja ułatwiająca systematyczne przygotowania do matury.

 • Ułatwia utrwalanie i systematyczne sprawdzanie poziomu wiedzy dzięki zróżnicowanym zadaniom maturalnym różnego typu pogrupowanym w działy, podobnie jak w podręczniku.
 • Umożliwia samodzielną pracę dzięki Przykładom, wskazówkom do zadań, odpowiedziom do wybranych zadań i arkuszowi maturalnemu z odpowiedziami oraz schematem punktowania.
 • Zapewnia skuteczne przygotowanie do matury poprzez możliwość bieżącej pracy ze wszystkimi rodzajami zadań występującymi na egzaminie.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości. Sprawdź Q&A

Kto jest autorem "Zrozumieć fizykę 3. Maturalne karty pracy dla szkół ponadgimnazjalnych. Zakres rozszerzony"?
Joanna Borgensztajn jest autorem tego tytułu.
Jest autorem niewielu podręczników, jednak ich treści są bardzo wartościowe. Często autorzy podręczników szkolnych mają wyższe stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Czy wiesz, że niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 podręczników szkolnych, skupiając się bardziej na eksplorowaniu dziedziny nauki. Wynikać to może na przykład z konieczności dużego zaangażowania w proces pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia i wiedzy, z ich przekazywaniem idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
"Zrozumieć fizykę 3. Maturalne karty pracy dla szkół ponadgimnazjalnych. Zakres rozszerzony" wydało Wydawnictwo Nowa Era.


Jaki numer zatwierdzenia MEN posiada ten podręcznik?
632/3/2014 to numer dopuszczenia MEN opisywanego podręcznika szkolnego. Wskazanie nr MEN oznacza, że podręcznik został dopuszczony do użytku przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Z ciekawostek: termin podręcznik powinien dotyczyć wyłącznie książki szkolnej posiadającej właśnie nr dopuszczenia MEN.

Czy podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Ten podręcznik jest zgodny z obowiązującymi na dzień przyznania numeru wytycznymi programu nauki. Podręcznik został opisany numerem dopuszczenia MEN, co oznacza, że został zweryfikowany w kwestii merytorycznym.


Jak upewnić się, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć uwagę na nr dopuszczenia MEN, tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Miej na uwadze, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z listy podręczników szkolnych otrzymanych w szkole.


Czym są karty pracy?
Karty pracy są dodatkowymi pomocami dydaktycznymi włączonymi do podręczników lub do nich dołączonymi, które obejmują różnorodne zadania i ćwiczenia.


Z ilu stron składa się ten podręcznik?
Ta książka liczy 116 stron.
Jest wypełniona treścią edukacyjną podkreśloną obrazkami i ilustracjami. Zawiera liczne, starannie dobrane informacje, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego przedmiotu.


Przeczytaj o wydawcy opisywanego podręcznika szkolnego:
Nowa Era to wyjątkowe wydawnictwo edukacyjne, które swoją obecnością na polskim rynku oświatowym wnosi świeże spojrzenie na proces nauczania. Stając naprzeciw wyzwaniom wiążącym się z edukacją XXI w., dostarcza materiały, które zgodne są z bieżącymi zaleceniami MEN i licznych komisji egzaminacyjnych.

Dla uczniów której klasy i na jakim szczeblu nauki jest wymagany ten podręcznik?
Książka została wydana dla uczniów klas LO 3. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, to pamiętaj, aby dobrać podręcznik pasujący do poziomu edukacji, na którym obecnie jest uczeń.

W kontekście jakiego przedmiotu ta książka jest potrzebna?
Podręcznik wydano do nauki przedmiotu fizyka.


Jaki jest zakres tej książki?
Ten podręcznik został przygotowany z myślą o poziomie rozszerzonym. Dedykowana dla uczniów bardziej zaawansowanych.


Do jakiej serii publikacji edukacyjnych należy "Zrozumieć fizykę 3. Maturalne karty pracy dla szkół ponadgimnazjalnych. Zakres rozszerzony"?
Tytuł jest częścią popularnej serii edukacyjnej "ZROZUMIEĆ FIZYKĘ".
Wraz z innymi częściami cyklu, podręcznik ten ma za zadanie dostarczyć kompleksowych materiałów edukacyjnych, które pomogą ich studentom rozwijać wiedzę i umiejętności systematycznie i w sposób zorganizowany.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zakupie zeszytów. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść pewnie i we własnym stylu. Dobrze dobrane artykuły szkolne dostarczą radości, a wręcz zwiększyć nieco pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź wyprawkę szkolną, z którą, w naszej opinii, warto wejść w rok szkolny.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, a w zamian zamówić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać produkty? Komplet informacji znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Zrozumieć fizykę 3. Maturalne karty pracy dla szkół ponadgimnazjalnych. Zakres rozszerzony

 • Tytuł: Zrozumieć fizykę 3 Maturalne karty pracy Zakres rozszerzony
 • Autor: Joanna Borgensztajn
 • MEN: 632/3/2014
 • Wydawnictwo Nowa Era
 • Seria Zrozumieć Fizykę
 • Rok wydania: 2014
 • Oprawa: Miękka
 • Ilość stron: 116
 • Format: 20.5x29.5cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788326720635
 • Język: polski
 • Podtytuł: Szkoła ponadgimnazjalna
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788326720635

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>