Zuzia na nartach

Sądzicie, że dobre wróżki nie istnieją? Poznajcie serię książek o przygodach Zuzi! Z pewnością zmienicie zdanie! Zuzia stała z noskiem przyklejonym do okna przytulnej góralskiej chaty i w jej główce aż roiło się od pomysłów na pyszną zabawę! Na dodatek czekały na nią... narty, kochani, narty!...
16,58 * 24,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 16,44 zł

Opis

Sądzicie, że dobre wróżki nie istnieją? Poznajcie serię książek o przygodach Zuzi! Z pewnością zmienicie zdanie!

Zuzia stała z noskiem przyklejonym do okna przytulnej góralskiej chaty i w jej główce aż roiło się od pomysłów na pyszną zabawę! Na dodatek czekały na nią... narty, kochani, narty! Oczami wyobraźni już sięgała po Puchar Debiutanta, jednak okazało się, że małym narciarzom lubią towarzyszyć przeróżne koziołki, wywrotki i plątaninki. Zaś w mlecznej mgle i kopiastych zaspach łatwo się zgubić, szczególnie gdy stoją za tym jakieś czary...

Gdzie podziała się dziewczynka? Kto zakłóca spokój górskiego skrzata? I w czyje ręce trafi najcenniejsza zimowa nagroda? A o Zuzię aż tak się nie martwcie. Jej skrzydlate przyjaciółki czuwają!

Anna Potyra jest autorem historii "Zuzia na nartach".

"Zuzia na nartach" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej książki to gwarancja świetnej zabawy. Kolekcja krótkich opowieści to mądry sposób na to, aby kilkuletnie dziecko zachowało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Chcąc wspierać prawidłowy rozwój maluchów w wieku od 3 do 7 lat, warto czytać z nimi odpowiednie książki.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspiera rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspiera zdolność kojarzenia faktów i rozwiązywania problemów.
  • Dzięki lekturze rozbudza się w nich zainteresowanie światem. Ta książka z całą pewnością pobudzi go do zadawania orgomnej ilości pytań.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Ponadto lektura książek wspomaga małych ludzi w nauce mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz ćwiczy aparat mowy i poszerza ich słownictwo.
  • Czytanie to super zabawa dla dziecka i dorosłego! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Opowieść wydano w twardej okładce. Dzięki dobremu jakościowo wykonaniu książka znacznie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po przeczytaniu książki, dziecko będzie miało ochotę na więcej losów bohaterów tej serii, nie zastanawiaj się i zamów również pozostałe części z cyklu "Zuzia i dobre wróżki".

Jest to średniej długości publikacja - ma 78 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Publikacja Zuzia na nartach została opublikowana przez Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka zaintryguje dziecko, to wybierz również inne pozycje tego wydawcy.