ZUZii Bambusowa szczoteczka do zębów brązowa 7 g

Przez wielu ludzi bambus został uznany za materiał przyszłości. Zgadzamy się z tym w 100%. Ta niesamowita roślina na całym świecie stosowana jest do wytwarzania najróżniejszych produktów, tj. odzież czy też produkty gospodarstwa domowego. Wykorzystywanie artykułów wykonanych z bambusu jest idealnym...

9.99 zł

Cena za kg : 1427.14zł

Dodaj do schowka

Opis

Brązowa bambusowa szczoteczka do zębów ZUZii dla dorosłych to produkt pozwalający na codzienne zadbanie o czystość jamy ustnej. Została wykonana z materiałów bezpiecznych dla organizmu oraz w pełni ekologicznych. Dzięki miękkiemu włosiu nie rysuje szkliwa ani nie prowadzi do podrażnień dziąseł. Pozwala na dokładne, a przy tym delikatne oczyszczenie zębów oraz przestrzeni międzyzębowych.

Rączka szczoteczki w całości została wykonana z bambusa, a włosie składa się jedynie z bio nylonu - miękkiego i nietoksycznego materiału typu BPA free. Szczoteczka jest przy tym antybakteryjna, wolna od chloru i zapakowana w biodegradowalne opakowanie.

Bambus uznawany jest za materiał przyszłości ze względu na swoje szerokie zastosowanie i wyjątkowe właściwości. To materiał łatwo odnawialny i wykorzystywany obecnie do produkcji wielu artykułów domowych czy odzieży. Ta niezwykła roślina potrafi urosnąć nawet metr lub dwa w ciągu jednego dnia! Bambusowe dodatki są całkowicie biodegradowalne, a przez to pomagają w ograniczeniu produkcji nadmiernej ilości śmieci i plastiku. W dzisiejszych czasach coraz większą uwagę przywiązuje się do ekologiczności, a zadbanie o środowisko poprzez wybór szczoteczki do zębów to drobny, ale jakże ważny krok. Nawet niewielkie zmiany potrafią wpłynąć na los planety.

Przed nałożeniem pasty należy delikatnie zwilżyć włosie. Po wyszczotkowaniu zębów wystarczy dokładnie opłukać szczoteczkę ciepłą wodą.

Produkt powinno wymieniać się co trzy miesiące i przechowywać w suchym miejscu.

Składniki - ZUZii Bambusowa szczoteczka do zębów brązowa 7 g

bio nylon i bambus

Sposób przygotowania i przechowywania

przechowywać w suchym miejscu

Dane producenta/dystrybutora

Yuju Sp. z o.o., ul. Sękocińska 11, 05-090 Sękocin Stary

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - ZUZii Bambusowa szczoteczka do zębów brązowa 7 g

  • Producent: ZUZii
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5901122274155
  • EAN: 5901122274155
  • Wymiary: 2 x 18 x 3 cm