ZUZii Bambusowa szczoteczka do zębów brązowa 7 g

Przez wielu ludzi bambus został uznany za materiał przyszłości. Zgadzamy się z tym w 100%. Ta niesamowita roślina na całym świecie stosowana jest do wytwarzania najróżniejszych produktów, tj. odzież czy też produkty gospodarstwa domowego. Wykorzystywanie artykułów wykonanych z bambusu jest idealnym...

9.99 zł

Cena za kg : 1427.14zł

Dodaj do schowka

Opis

Brązowa bambusowa szczoteczka do zębów ZUZii dla dorosłych to produkt pozwalający na codzienne zadbanie o czystość jamy ustnej. Została wykonana z materiałów bezpiecznych dla organizmu oraz w pełni ekologicznych. Dzięki miękkiemu włosiu nie rysuje szkliwa ani nie prowadzi do podrażnień dziąseł. Pozwala na dokładne, a przy tym delikatne oczyszczenie zębów oraz przestrzeni międzyzębowych.

Rączka szczoteczki w całości została wykonana z bambusa, a włosie składa się jedynie z bio nylonu - miękkiego i nietoksycznego materiału typu BPA free. Szczoteczka jest przy tym antybakteryjna, wolna od chloru i zapakowana w biodegradowalne opakowanie.

Bambus uznawany jest za materiał przyszłości ze względu na swoje szerokie zastosowanie i wyjątkowe właściwości. To materiał łatwo odnawialny i wykorzystywany obecnie do produkcji wielu artykułów domowych czy odzieży. Ta niezwykła roślina potrafi urosnąć nawet metr lub dwa w ciągu jednego dnia! Bambusowe dodatki są całkowicie biodegradowalne, a przez to pomagają w ograniczeniu produkcji nadmiernej ilości śmieci i plastiku. W dzisiejszych czasach coraz większą uwagę przywiązuje się do ekologiczności, a zadbanie o środowisko poprzez wybór szczoteczki do zębów to drobny, ale jakże ważny krok. Nawet niewielkie zmiany potrafią wpłynąć na los planety.

Składniki - ZUZii Bambusowa szczoteczka do zębów brązowa 7 g

Bio nylon i bambus.

Sposób przygotowania i przechowywania

Przed nałożeniem pasty należy delikatnie zwilżyć włosie. Po wyszczotkowaniu zębów wystarczy dokładnie opłukać szczoteczkę ciepłą wodą.

Produkt powinno wymieniać się co trzy miesiące i przechowywać w suchym miejscu.

Dane producenta/dystrybutora

Yuju Sp. z o.o., ul. Sękocińska 11, 05-090 Sękocin Stary

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - ZUZii Bambusowa szczoteczka do zębów brązowa 7 g

  • Producent: ZUZii
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5901122274155
  • EAN: 5901122274155
  • Wymiary: 2 x 18 x 3 cm