ZUZii Bambusowy papier toaletowy 3-warstwowy 6 rol.

Bambusowy papier toaletowy wykonany w 100% z celulozy bambusowej przyjazny dla skóry wolny od chloru - nie jest wybielany opakowanie: 6 rolek, 210 listków 3-warstwowy

13.99 zł

-17%

16.79 zł

Cena za rol. : 2.33zł

Dodaj do schowka

Opis

Bambusowy papier toaletowy trójwarstwowy od ZUZii to antyalergiczny produkt w stu procentach wykonany z celulozy bambusowej. Jest niezwykle miękki i delikatny nawet dla bardzo wrażliwej skóry. Uzyskał certyfikat FSC 100% przyznawany jedynie produktom, do których wytworzenia użyto surowców z odpowiedzialnych źródeł.

Produkt marki ZUZii nie został poddany chemicznym procesom bielenia z wykorzystaniem chloru, nie zawiera także toksycznego składnika BPA. Jest w pełni przyjazny dla skóry i może być używany także przez dzieci. Dzięki wykorzystaniu jedynie wysokiej jakości celulozy bambusowej papier jest dodatkowo bardzo wytrzymały.

Bambus uznaje się za jeden z materiałów przyszłości.

Dlaczego staje się ON coraz bardziej popularny? Ponieważ bambus to roślina, która jest w stanie urosnąć nawet metr lub dwa w ciągu jednego dnia. Korzystanie z niej nie obciąża ekosystemu, w związku z czym warto stawiać na produkty bambusowe zamiast drewnianych czy plastikowych. Dzięki zakupowi takiego papieru nie produkuje się trudnych do rozłożenia śmieci, których nadmiar stał się w ostatnich dekadach poważnym problemem dla Ziemi.

Wybór artykułów domowych niezbędnych do codziennego funkcjonowania wykonanych właśnie z bambusa to świadoma decyzja dokonana w trosce o środowisko oraz własny komfort. Warto także zwrócić uwagę, że marka ZUZii gwarantuje, że pozyskiwany do produkcji bambus nie został zabrany pandom.

Opakowanie zawiera 6 rolek, 210 listków trójwarstwowego papieru.

Składniki - ZUZii Bambusowy papier toaletowy 3-warstwowy 6 rol.

100% bambus

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w suchym miejscu

Dane producenta/dystrybutora

Yuju Sp. Z o.o. , ul. Sękocińska 11, 05-090 Sękocin Stary

Recenzje

Ocena 

Delikatny i wydajny papier. Będę go Z pewnością jeszcze zamawiać.

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - ZUZii Bambusowy papier toaletowy 3-warstwowy 6 rol.

  • Producent: ZUZii
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5901122274056
  • EAN: 5901122274056
  • Wymiary: 9 x 26 x 20 cm