Zwierzaki świata 2

  • 9788375966404
  • 1 dzień + czas dostawy
Dzieci lubią poznawać świat, a w szczególności zwierzęta, pochodzące z różnych jego zakątków. Wyjątkową książką, która na pewno spodoba się małym odkrywcom i miłośnikom zwierząt, jest druga część serii pt. “Zwierzaki świata”. Bohaterowie tej książki to zwierzęta, żyjące w różnych częściach świata....

28.62 zł

-18%

34.90 zł

Dodaj do schowka

Opis

Dzieci lubią poznawać świat, a w szczególności zwierzęta, pochodzące z różnych jego zakątków. Wyjątkową książką, która na pewno spodoba się małym odkrywcom i miłośnikom zwierząt, jest druga część serii pt. “Zwierzaki świata”. Bohaterowie tej książki to zwierzęta, żyjące w różnych częściach świata. Ich zabawne historie na pewno sprawią maluchom wiele radości, a przy okazji nauczą ich całkiem nowych rzeczy.

Autorką bestsellerowej serii pt. “Zwierzaki świata” jest znana podróżniczka i pisarka - Martyna Wojciechowska. W swojej książce opisuje wciągające i pouczające przygody bohaterów, którymi są zwierzęta. Wśród nich znajduje się jeden z największych śpiochów świata, a także stworzenie, żyjące w jednym z najbardziej ekstremalnych miejsc na Ziemi.

Autorka zabiera również młodych czytelników do podmorskiego świata i na sawannę, gdzie króluje jeden z najbardziej drapieżnych kotów - lew. W książce można odnaleźć wiele niesamowitych zwierząt, które na pewno rozbudzą dziecięcą wyobraźnię i sprawią, że maluchy chętnie będą wracać do lektury.

Chcesz, by Twoje dziecko poznało wiele zwierząt, o których być może wcześniej nie miało nawet pojęcia? Koniecznie podaruj mu książkę “Zwierzaki świata”. Przy tej lekturze niejeden wieczór stanie się o wiele ciekawszy.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Zwierzaki świata 2