Zwierzęta. Gry i zabawy

Ta fantastyczna książka zapewni dzieciom wiele godzin kształcącej rozrywki. Wewnątrz znajdą wszelkiego rodzaju rebusy, zagadki, ukryte słowa, kolorowanki i labirynty.
12,93 * 16,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 12,51 zł

Opis

Ta fantastyczna książka zapewni dzieciom wiele godzin kształcącej rozrywki. Wewnątrz znajdą wszelkiego rodzaju rebusy, zagadki, ukryte słowa, kolorowanki i labirynty.

Alain Gree to autor tytułu "Zwierzęta. Gry i zabawy".

Sięgnij po tę książeczkę, jeśli szukasz wartościowej publikacji dla przedszkolaka. Wypełni mu czas i dodatkowo zainspiruje do twórczych działań, pozytywnie oddziałując na jego rozwój i odkrywanie pasji. Rozwój i dobra zabawa w jednym!

Jest to doskonała propozycja dla każdego małego miłośnika zwierząt, który chce poznawać świat natury w sposób kreatywny i edukacyjny.

5 zalet czytania książek z dziećmi:

  • Kontakt z książkami działa korzystnie na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Piękne, kolorowe obrazki rozwijają wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Ponadto lektura książeczek wspiera przedszkolaków w nauce mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz trenuje aparat mowy i wzbogaca ich słownictwo.
  • Czytanie to wspaniała zabawa dla dziecka i rodzica. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Historyjka ma miękką okładkę, co sprawia, że wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż opiekun skończy załatwiać sprawunki.

Jeśli po lekturze całości książeczki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy przygód bohaterów tej serii, nie wahaj się i zamów również następne bajki z cyklu "Alain Gree".

Jest to średnia produkcja - jej długość to 70 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Pozycja "Zwierzęta. Gry i zabawy" została wydana przez Wydawnictwo Olesiejuk. Jeśli ta książeczka spodoba się dziecku, to wybierz też inne tytuły tego wydawcy.