Żyjemy w Bożym świecie. Podręcznik do religii dla klasy 1 szkoły podstawowej + CD

„Żyjemy w Bożym świecie” to podręcznik do nauki religii rzymskokatolickiej na terenie całej Polski, przeznaczony dla uczniów klasy pierwszej szkoły podstawowej. Autorami publikacji są ks. Krzysztof Mielnicki i Elżbieta Kondrak. Podręcznik jest zgodny z nową podstawą programową. W książce zawarto aż...
11,99 * 15,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 15,00 zł

Opis

„Żyjemy w Bożym świecie” to podręcznik do nauki religii rzymskokatolickiej na terenie całej Polski, przeznaczony dla uczniów klasy pierwszej szkoły podstawowej. Autorami publikacji są ks. Krzysztof Mielnicki i Elżbieta Kondrak. Podręcznik jest zgodny z nową podstawą programową.
W książce zawarto aż 56 tematów ukazujących otaczający dzieci świat Boży. Połączono ilustracje i fotografie z ćwiczeniami typu: uzupełnienie rysunku, kolorowanie, witraż, wycinanki, grupowanie elementów, labirynt, łączenie kropek, naklejki. W podręczniku znajdują się również zadania z pisaniem i czytaniem, przeznaczone od drugiego semestru pierwszej klasy.

Do książki dołączona jest płyta CD, na której znajdują się elementy interaktywne. Wszystkie zadania i ćwiczenia oznaczone są specjalnymi infografikami:

  • Pomyśl
  • Pokoloruj
  • Wytnij i wklej
  • Naklej
  • Napisz
  • Zaśpiewaj

Szczegóły - Żyjemy w Bożym świecie. Podręcznik do religii dla klasy 1 szkoły podstawowej + CD

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Odkryj radość z ogrodnictwa >>