Żyjemy w miłości Boga. Podręcznik do nauki religii dla klasy VIII szkoły podstawowej

Podręcznik do nauki religii dla klasy VIII szkoły podstawowej, red. ks. Tadeusz Panuś, Renata Chrzanowska, Monika Lewicka. Podręcznik nr KR-33-02/13-KR-6/14 do nauczania religii rzymskokatolickiej w klasie ósmej szkoły podstawowej na terenie archidiecezji krakowskiej, zgodny z programem nauczania...
25,99 * 29,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 29,90 zł

Opis

Podręcznik do nauki religii dla klasy VIII szkoły podstawowej, red. ks. Tadeusz Panuś, Renata Chrzanowska, Monika Lewicka. Podręcznik nr KR-33-02/13-KR-6/14 do nauczania religii rzymskokatolickiej w klasie ósmej szkoły podstawowej na terenie archidiecezji krakowskiej, zgodny z programem nauczania nr AZ- 3-02/13.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto napisał "Żyjemy w miłości Boga. Podręcznik do nauki religii dla klasy VIII szkoły podstawowej"?
ks. Tadeusz Panuś, Renata Chrzanowska, Monika Lewicka są autorami tego podręcznika.
Są autorami zaledwie kilku podręczników szkolnych, ale ich treści są bardzo wartościowe. Często autorzy podręczników mają zaawansowane stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch materiałów szkolnych, skupiając się na zgłębianiu dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
Ten szkolny niezbędnik Żyjemy w miłości Boga. Podręcznik do nauki religii dla klasy VIII szkoły podstawowej został przygotowany przez Wydawnictwo św. Stanisława BM.


Jaki numer zatwierdzenia MEN charakteryzuje opisywany podręcznik szkolny?
Nr dopuszczenia MEN opisywanego podręcznika szkolnego to R-33-02/13-KR-6/14. Nr MEN, czyli rozwijając skrót: numer Ministerstwa Edukacji Narodowej, znajdujący się na podręczniku szkolnym informuje kupującego o tym, że ministerstwo oficjalnie dopuściło podręcznik do użytku w szkołach. Co do zasady termin podręcznik powinien dotyczyć wyłącznie książki do nauki posiadającej numer dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Potwierdzamy, podręcznik jest zgodny z obowiązującymi w dniu nadania numeru wytycznymi programu nauki. Podręcznik posiada numer dopuszczenia MEN, czyli Ministerstwa Edukacji Narodowej, co oznacza, że został zweryfikowany w kwestii merytorycznym.


Skąd mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj uważnie wykaz książek w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na numer dopuszczenia MEN, tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Pamiętaj, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców lub z wykazu podręczników szkolnych dostępnych w szkole.


Dla uczniów której klasy i na jakim poziomie nauki jest wymagany ten wspomniany podręcznik?
Książka została wydana dla uczniów klas SP 8. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, to pamiętaj, aby dobrać podręcznik dopasowany do poziomu edukacji, na którym jest uczeń.

Do którego przedmiotu jest przeznaczona ta publikacja?
Podręcznik wydano z myślą o konkretnym dziale nauki, jaką jest religia.


Ile stron zawiera ta pozycja?
341 - tyle stron liczy ta książka.
Jest wypełniona edukacyjną treścią opatrzoną graficznie. Zawarto w niej liczne i starannie dobrane informacje, które rozwijają wiedzę z danego przedmiotu.


W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach. Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść pewnie i w dobrym stylu! Dobrze dobrane artykuły szkolne mogą dostarczyć radości, a wręcz zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź przybory i inne artykuły szkolne, z którymi, w naszej opinii, warto rozpocząć rok szkolny.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online zawsze możesz zwrócić, i w zamian zamówić ten właściwy. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zwracać produkty? Wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Żyjemy w miłości Boga. Podręcznik do nauki religii dla klasy VIII szkoły podstawowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>