Kosmetyki do włosów › Henna Khadi

Jest 12 produktów.

Farbowanie włosów henną cieszy się coraz większą popularnością. Naturalność jest teraz w modzie, a henna to naturalny sposób farbowania, który nie niszczy włosów w przeciwieństwie do chemicznych farb, które poza pięknym kolorem przynoszą włosom same szkody. Bee.pl zachęca do bycia jak najbardziej naturalnym w każdej dziedzinie życia. Im mniej składników chemicznych tym lepiej i tego się trzymajmy!
Dlaczego warto zmienić tradycyjną farbę do włosów na hennę ? Przekonaj się sam/sama.

Zalety farbowania włosów henną Khadi

  • Naturalny ziołowy skład ? zioła mają bardzo pozytywny wpływ na włosy. Wiele osób korzystających z henny zauważa, że ich pasma stają się nieco grubsze, bardziej puszyste i mniej skręcone.
  • Nie ma ryzyka zniszczenia włosów ? farbowanie włosów henną można przeprowadzać często i bez obaw o ich kondycję. Naturalne składniki zawarte w produkcie nie niszczą struktury włosów, a wręcz działają na nasza korzyść.
  • Spory wybór odcieni ? gama kolorystyczna jest coraz większa, więc bez większego problemu każdy znajdzie coś dla siebie. Henny Khadi są obecnie dostępne w wielu kolorach: złoty blond, jasny blond, średni blond, bezbarwna ? służąca do poprawy kondycji włosów, czarna, czerwona (ruda), kasztanowo-miedziany brąz, ciemny brąz, jasny brąz, orzechowy brąz.  Być może w przyszłości pojawi się jeszcze więcej kolorów do wyboru.
  • Wbrew opinii kolor utrzymuje się dość długo ? zależy to od jakości farby, rodzaju włosów i poprawności nałożenia farby. Kolor może się jednak utrzymać nawet do kilkunastu tygodni.
  • Wydajność  ? do pofarbowania półdługich włosów z reguły wystarczy 1/2 opakowania.


Ziołowe farby Khadi nie zawierają konserwantów, wzmacniaczy koloru, utleniaczy ani chemikaliów. Priorytetem przy ich tworzeniu jest twoje zdrowie i bezpieczeństwo użytkowników. Wszystkie ziołowe farby Khadi posiadają certyfikat BDIH, dzięki któremu możemy mieć pewność, że produkty są najwyższej jakości i spełniają surowe wymogi stawiane kosmetykom naturalnym.

Henna Khadi to najpopularniejsze produkty do farbowania włosów z naszej oferty. Cieszą się one ogromnym zainteresowaniem wśród naszych Klientów.

Khadi Henna ciemny brąz 100 g -21%
w magazynie
Khadi Henna bezbarwna cassia 100 g -21%
w magazynie
Khadi Henna orzechowy brąz 100 g -21%
w magazynie
Khadi Henna naturalna czerwona (ruda) 100 g -21%
wysyłka w 4 dni
Khadi Henna jasny brąz 100 g -21%
w magazynie
Khadi Henna czarna 100 g -21%
37,99 zł 47,98 zł
Khadi Henna czarna 100 g
w magazynie
Khadi Henna miedziana 100 g -21%
37,99 zł 48,08 zł
Khadi Henna miedziana 100 g
w magazynie
Khadi Henna średni blond 100 g -21%
w magazynie
Khadi Henna złoty blond 100 g -21%
wysyłka w 4 dni
Khadi Henna jasny blond 100 g -21%
wysyłka w 4 dni
© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe