Możliwe sposoby płatności za zamówienie:

Przedpłata na konto - jest to płatność bezpośrednio na konto sklepu poprzez przelew. Przelew można wykonać z własnego konta (np. przez przelew internetowy), na poczcie czy też w banku. Dane do wykonania przelewu podawane są na stronie sklepu po złożeniu zamówienia.

Umożliwiamy pobranie uzupełnionego druku do wykonania przelewu na poczcie czy w banku. Dane do dokonania przelewu tradycyjnym przelewem na konto wyświetlane są po zakończeniu procesu składania zamówienia, a także wysyłane są we wiadomości e-mail na adres osoby, która złożyła zamówienie.

Zalety przedpłaty na konto:

  • można wykonać wpłatę nawet jeśli nie posiada się e-konta (gdy nie mamy dostępu online do swojego konta bankowego lub możliwości robienia przelewów),
  • za pośrednictwem wiadomości e-mail potwierdzamy otrzymanie płatności za przesyłkę i pozostaje jedynie oczekiwanie na zakupione przedmioty.


Przelewy24 - szybkie i bezpieczne płatności online (płatność kartą, przelew bankowy, mBank, Bank Zachodni i wiele innych) - płatności dokonuje się przez system szybkich płatności. Po złożeniu zamówienia następuje automatyczne przekierowanie do tego systemu, gdzie należy wybrać sposób płatności (karta płatnicza lub przelew online z banku), a następnie dokonać płatności z banku lub przy użyciu karty.

Zalety szybkich płatności:

  • szybkość - dokonując płatności za pośrednictwem przelewy24 pieniądze bardzo szybko trafiają na konto odbiorcy płatności; czas zaksięgowania zależy od banku, w jakim osoba przelewająca pieniądze posiada konto,
  • bezpieczeństwo transakcji - certyfikat PCI DSS,
  • szeroki wybór banków, które umożliwiają płatność przez Przelewy24


Pobranie (Płatność u listonosza/kuriera) - jest to płatność przy odbiorze zamówienia dla listonosza lub kuriera w zależności od wybranego sposobu przesyłki; z reguły ten sposób płatności jest najdroższy, co związane jest, z koniecznością przekazywania pieniędzy przez pośrednika (poczta polska, firma kurierska) na konto sklepu.

Zalety pobrania:

  • płatność gotówką w obecności kuriera/listonosza lub w przypadku awizowania przesyłki - we wskazanym punkcie odbioru,
  • brak konieczności wykonania wcześniejszej płatności,
  • realizacja zamówienia odbywa się po jego potwierdzeniu w najbliższy dzień roboczy.
© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe