Długopisy i akcesoria

Jest 150 produktów.

Mimo posiadania wielu urządzeń elektronicznych długopisy wciąż wiodą prym wśród narzędzi do zapisywania istotnych spraw takich jak lista zakupów czy do podpisywania umowy. Długopis jest przydatny w tak wielu sytuacjach, że warto mieć go stale przy sobie nie tylko w pracy czy w szkole, ale również podczas wakacyjnych wyjazdów czy w wielu innych okolicznościach. Dzięki niemu żadna informacja nie umknie naszej pamięci.

Długopis niejedno ma imię, o czym możecie przekonać się, przeglądając listę oferowanych przez nas produktów. Wśród nich znajdziecie m.in.:

  • długopisy żelowe,
  • długopisy usuwalne,
  • długopisy metalowe,
  • długopisy żelowe,
  • zestawy podarunkowe.

Dobre notatki przydają się nie tylko w na lekcji, ale również podczas ważnego szkolenia, a nawet w zaciszu domowym. Co jednak można zrobić, gdy się pomylimy podczas pisania? W takiej sytuacji świetnie sprawdzą się długopisy usuwalne, które uchronią nasze zapiski przed nieestetycznym kreśleniem. Podczas sporządzania notatek warto zadbać o ich przejrzystość. Wówczas doskonale sprawdzają się długopisy żelowe w różnych kolorach. Długopis żelowy pozwoli oznaczyć ważne fragmenty i sprawi, że łatwiej odnajdziemy przydatne treści.

W naszym sklepie znajdują się również tradycyjne długopisy z wkładem o różnych kolorach do wyboru. Poszczególne rodzaje długopisów mogą różnić się między sobą również grubością linii, którą pozostawiają na kartce. Podczas wyjazdów służbowych lub ważnych szkoleń niezbędny będzie starannie wykonany długopis z metalowym wykończeniem, który będzie uzupełniał profesjonalny wizerunek firmy w oczach klienta biznesowego. Długopis to również doskonały pomysł na prezent. Zestaw podarunkowy, w skład którego wchodzi elegancki długopis oraz skórzane etui, będzie przydatnym prezentem, który przez lata będzie służył obdarowanej osobie.

Zapraszamy do zapoznania się z całą gamą oferowanych przez nas produktów i życzymy udanych zakupów!

Cresco Długopis Cameleon Gift Box -15%
w magazynie
Bic Długopis Soft Feel 3 szt. -25%
w magazynie
Bic Długopis niebieski 2 szt. -24%
w magazynie
Bic Długopis Orange Original Fine 4 szt. -25%
w magazynie
Bic Długopis Orange Fine czarny -25%
w magazynie
Bic Długopis 4 Colours Grip Fashion 12 szt. -25%
w magazynie
Parker Wkład długopisowy czarny -18%
wysyłka do 72 godzin
Parker Wkład długopisowy M 2119154 niebieski -5%
wysyłka do 72 godzin
Pilot Wkład FriXion niebieski 3 szt. -18%
wysyłka w 24 godziny
wysyłka w 24 godziny
© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe