Apteczka domowa

Jest 150 produktów.
-16%
w magazynie
-17%
w magazynie
-17%
w magazynie
-17%
w magazynie

Apteczka domowa spełnia ważną rolę, ponieważ to dzięki niej możliwe jest udzielenie szybkiej pomocy w nagłych przypadkach. Bardzo istotne jest też dbanie o to, żeby jej wyposażenie zawierało wszystko to, co jest niezbędne. My również traktujemy to bardzo poważnie, dlatego w naszej ofercie znaleźć można wiele produktów potrzebnych w każdym domu.

Skaleczenia, ukąszenia, różne bóle i dolegliwości to przypadki, z którymi nierzadko ma się do czynienia. Najczęściej są one niespodziewane i wtedy pojawia się pilna konieczność zareagowania na nie. Opatrzenie drobnych ran czy oparzeń, użycie plastrów oraz maści rozgrzewających i chłodzących, potrzeba przepłukania nosa lub wykorzystania wody utlenionej – to tylko niektóre możliwe sytuacje mogące pojawić się w każdym domu. Wymagają one sięgnięcia po odpowiednie środki, które zawsze warto mieć w apteczce.

Zdając sobie sprawę, jak bardzo jest to ważne, poświęcamy wiele uwagi na to, żeby nasz asortyment spełniał wszelkie oczekiwania pod tym względem. W naszym katalogu znajdują się m.in.:

  • plastry opatrunkowe, również dla dzieci,
  • plastry łagodzące ukąszenia,
  • plastry przeciwbólowe,
  • maści i balsamy rozgrzewające oraz chłodzące,
  • maty do akupresury,
  • żele.

Oferta jest oczywiście o wiele bogatsza. Zapraszamy i zachęcamy do zapoznania się z tym, co przygotowaliśmy z myślą o apteczkach domowych.

Stawiamy także na środki, preparaty i produkty uznanych producentów jak: Salvequick, Swissmedicus, Herbamedicus, Haspro, Destivii, Perfect Plast i wielu innych. Dzięki temu każda apteczka może zostać właściwie wyposażona. Sprawdź nasz asortyment, a na pewno tak się stanie.

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe