Farby i akcesoria

Jest 150 produktów.
-25%
w magazynie
-26%
w magazynie
-5%
w magazynie
-5%
w magazynie
-19%
w magazynie
-17%
w magazynie
-19%
w magazynie
-23%
w magazynie
-20%
w magazynie
-20%
wysyłka w 48 godzin
-18%
wysyłka do 72 godzin
-27%
wysyłka w 48 godzin
-20%
wysyłka w 48 godzin

W naszym sklepie internetowym można znaleźć mnóstwo starannie wyselekcjonowanych artykułów szkolnych i papierniczych. Wiemy, jak rozwinięta jest dziecięca wyobraźnia, dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, by zaopatrzyć naszą ofertę w farby i akcesoria malarskie, które nie będą jej ograniczały. Możecie znaleźć tutaj farby akrylowe, pędzle syntetyczne i gąbczaste, farby plakatowe i wiele więcej.

Zestawy dla młodych malarzy można skompletować dzięki ogromnemu wyborowi, między innymi:

  • STARPAK Farby plakatowe Cut Kot 12 kolorów,
  • EASY STATIONERY Farby witrażowe 8 kolorów,
  • DERFORM Fartuszek Cleo i Frank Pies albo ST. MAJEWSKI Fartuszek Star Wars,
  • ST. MAJEWSKI Pędzelki płaskie Bambino.

To tylko niewielka część naszej oferty, jednak zapraszamy do dokładnego zaznajomienia się z nią i wyboru produktów, które pozwolą tworzyć nowe dzieła sztuki.

Oferujemy nie tylko artykuły potrzebne do malowania na płótnie czy kartce papieru, ale również farby do twarzy. To w pełni bezpieczne rozwiązanie dla dzieci, które nie powoduje podrażnień i może być stosowane u maluchów powyżej trzeciego roku życia. Farby plakatowe dostępne u nas w sklepie można zakupić w mniejszych pojemniczkach znajdujących się w zestawie albo pojedynczo w butelkach o większej pojemności. Posiadamy też farby do tkanin, które pozwalają na dalsze noszenie zafarbowanych ubrań, bez obawy o reakcje alergiczne i trwałość produktu po praniu.

W Bee znajdziecie ogromny wybór marek i ich zróżnicowane produkty, dzięki czemu możemy zagwarantować, że każdy znajdzie tutaj artykuły w zadowalającej jakości i cenie. Jesteśmy doświadczoną firmą, która współpracuje z najlepszymi, dlatego zapraszamy serdecznie do zakupów.

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe