Pieluchy dla dzieci i akcesoria do przewijania

Jest 271 produktów.

Przewijanie niemowlaka to niezbędna część pielęgnacji, jednak przy ruchliwym, energicznym maluchu może nastręczać szereg trudności, a czasem bywa także nieprzyjemna. Akcesoria do przewijania ułatwią ten proces, sprawiając, że stanie się szybki i bezproblemowy. W mięciutkie, muślinowe pieluszki wielorazowe możemy owinąć pupę niemowlaka, mając gwarancję, że będą delikatne dla wrażliwej dziecięcej skóry, a wielobarwne otulacze przytrzymają pieluchę na miejscu, by nie przesuwała się i nie powodowała dyskomfortu. Ochronią także przed przeciekaniem i wilgocią.

Naszym zabezpieczeniem przed brzydkimi zapachami podczas przewijania będą pojemniki na zużyte pampersy lub zapachowe woreczki, w które schowamy wykorzystaną pieluchę, by wynieść ją w dogodnym momencie, niekoniecznie od razu. Dzięki rękawom na pojemniki z łatwością dopasujemy je do wystroju pokoju dziecięcego i własnego gustu. Różnego rodzaju organizery pozwolą nam z kolei trzymać wszystkie potrzebne przybory w jednym miejscu, w zasięgu ręki, dzięki czemu wygodnie sięgniemy czy to po nawilżane chusteczki, zasypkę czy też świeżą pieluchę, jednocześnie nie spuszczając wzroku z dzidziusia.

Kolorowe maty do przewijania w sympatyczne wzory zapewnią komfortowe warunki dziecku, a także stworzą możliwość zmiany pieluchy w miejscu wygodnym dla rodzica. Do utrzymania czystości przydadzą się także jednorazowe podkłady higieniczne, które zabezpieczą matę przed zabrudzeniem czy zmoczeniem. Przewijaki zaopatrzone w etui łatwo zabierzemy ze sobą w podróż czy na wizytę u rodziny.

Childhome Torba Mommy Bag brązowy -12%
w magazynie
© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe