Książki o ezoteryce i parapsychologii

Jest 150 produktów.
9,90 * 44,90 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 5,90 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 19,95 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 16,45 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 23,92 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 29,20 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 23,85 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 27,45 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 19,95 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 23,94 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 25,59 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 23,94 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 22,14 zł
14,57 * 24,90 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 14,24 zł
5,90 * 39,90 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 9,90 zł
27,84 * 44,90 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 26,27 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 26,48 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 58,36 zł
30,94 * 49,90 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 24,95 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 29,95 zł
25,74 * 42,90 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 21,45 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 21,45 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 17,96 zł
51,66 * 59,90 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 47,36 zł
58,45 * 99,90 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 50,80 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 21,45 zł

Coraz większą ilość osób fascynują rytuały magiczne, horoskopy, wróżenie z kart, zjawiska paranormalne i towarzyszące im odczucia i wydarzenia. By jednak móc zrozumieć ich przebieg bądź zdobyć właściwą wiedzę do ich praktykowania, koniecznie należy sięgnąć po wartościowe książki na temat parapsychologii i ezoteryki.

Książki ezoteryczne - wiedza tajemna na wyciągnięcie ręki

Książki o ezoteryce cieszą się ogromną popularnością i uznaniem wśród szerokiego grona odbiorców. Zawierają w sobie zupełnie niezwykłe rzeczy czy opowiadania z pogranicza magii, wspomagają nasz rozwój duchowy i otwierają oczy na pewne zdarzenia, które miały miejsce w naszym życiu. Informacje z książek o ezoteryce sytuuje się poza nauką oraz tradycyjnym postrzeganiem rzeczywistości. Są to więc pozycje dla osób z otwartym sercem i umysłem, które potrafią oderwać się od ziemi.

Dziś książki o ezoteryce stały się dobrem powszechnie dostępnym, które każdy z nas może mieć we własnym, domowym zaciszu. Kiedyś było to swojego rodzaju wyróżnienie. Poradniki ezoteryczne, przepowiednie czy rytuały i wiedza na ich temat, mogła być zdobyta jedynie przez wybrańców, którzy przechodzili poszczególne etapy inicjacji.

Ezoteryczne książki to z całą pewnością propozycja dla osób, które pragną poznać nadprzyrodzony potencjał, różne szkoły ezoteryczne oraz popracować nad własnym rozwojem duchowym w zupełnie innym ujęciu niż dotychczas.

Najbardziej popularne książki ezoteryczne to z całą pewnością “Ezoteryka od podstaw. Tom 2. Runy klasyczne”, które od samego początku pozwalają nam na zdobycie wielu kluczowych zagadnień, wprowadzających nas do magicznego świata. Niezwykle ciekawa jest również pozycja o tytule ”Księga zaklęć kryształowych”, dzięki której poznać możemy magiczne właściwości kamieni. Dla osób szczególnie głodnych wiedzy dobrym wyborem będzie pozycja “Biała magia. Księga potężnych zaklęć”.

Książki parapsychologiczne - zjawiska paranormalne, jasnowidztwo, hipnoza i inne

Parapsychologia jest dziedziną nauki, której obiektem badań są zjawiska, które wymykają się racjonalnemu umysłowi. Książki parapsychologiczne pozwalają na zgłębienie wiedzy dotyczącej naszej człowieczej natury, różnorodnych meandrów naszej psychiki i duszy, które do dziś stanowią niewytłumaczalne dla naukowców zjawiska. Pomimo tego, że dla niektórych to czysta magia, wiele zjawisk, które przytrafiają się ludziom, ma swoje wytłumaczenie w parapsychologii.

Co więcej, to właśnie z takich książek parapsychologicznych jak ”Podróże poza ciałem”, dowiedzieć możemy się o m.in. o niezwykłych przeżyciach osób, które widziały swoje ciało leżące w łóżku, myśląc, że postradały zmysły. Warto także poznać moc własnej intuicji, która niejednokrotnie pomaga nam podejmować najbardziej trafne dla nas ważne decyzje. Książka ”Jak rozwinąć naturalną intuicję” podpowiada, jak korzystać z umiejętności, którą posiada każdy z nas.

Książki o tarocie- naucz się stawiać i interpretować tarota

Któż z nas choć przez chwilę nie wierzył w horoskopy? Co więcej, ogromna część osób przez całe swoje życie kieruje się przepowiedniami wyczytywanymi w różnorodnych źródłach. Astrologia to niezwykle ciekawa, wciąż nieodkryta dziedzina, która podczas ciągłych badań ukazuje nowe, nieodkryte fakty. Niezwykle ciekawa jest także ”Astrologia księżycowa”. Od wielu długich lat księżyc jest obiektem fascynacji, a jego fazy mają niebagatelne znacznie dla naszego zdrowia czy samopoczucia.

Z astrologią związana jest ogromna część publikacji o wróżeniu. Z kart tarota możemy posiąść ogromnie dużo informacji dotyczących naszej przyszłości. Książki o tarcie są jednymi z najbardziej poczytnych. Co więcej, tarot jako taki to ogromna, rozbudowana dziedzina. Wyróżnić możemy tarot gotycki, chrysalis tarot, native american, tarot masonów, słońca i księżyca, tarot smoczy i wiele innych.

Co ciekawe, również runy to niezwykłe karty odkrywające przed nami potęgi przyrody. Na każdej z dwudziestu pięciu kart przedstawiona jest runa wraz z przypisanym kolorem oraz dodatkowym kolorem. Tak ogromny wybór sprawia, że każdy z nas odnajdzie coś wyjątkowego, skrojonego na miarę swoich potrzeb.

© 2023 - All rights reserved Sklepy internetowe