Bio Organic Foods Wkładki higieniczne 30 szt.

Podpaski i wkładki higieniczne Shuya Health posiadają opatentowane technologie Aktywnego Tlenu, Jonów Ujemnych oraz Promieniowanie Podczerwone, dzięki którym hamuje rozwój szkodliwych bakterii będących główną przyczyną infekcji okolic intymnych. Dzięki tym innowacyjnym na skalę światową...

11.99 zł

-20%

14.99 zł

Cena za szt. : 0.4zł

Dodaj do schowka

Opis

Wkładki higieniczne Health Shuya to doskonałe, innowacyjne i niezwykle komfortowe wkładki dla kobiet. Swoją niezwykłość zawdzięczają przede wszystkim niezwykle miękkiej bawełnie, z której są wykonane oraz odpowiedniej cienkości.

Innowacyjna technologia produkcji składa się z 3 unikalnych technologii: anionowej, aktywnego tlenu i Far-Ir, odpowiadających kolejno za utrzymanie czystości, prawidłową wymianę tlenu oraz walkę z drobnoustrojami.

Tak cienka wkładka higieniczna, jaką jest Health-Shuya, składa się z 8 warstw: miękkiej bawełny, wkładu z aktywnym tlenem, warstwy pokrywającej wkładkę od góry, unikalnej warstwy chłonnej, warstwy przepuszczalnej, warstwy pokrywającej wkładkę od dołu, warstwy oddychającej i przepuszczającej oraz warstwy kleju zabezpieczonej warstwą papieru.

Aktualne badania wskazują, że 80% kobiet ma problemy w okolicach intymnych, a aż 60% tych przypadłości ma u podłoża stosowanie wkładek i podpasek wykonanych ze sztucznych produktów. Stąd też wzrasta wśród kobiet zainteresowanie wkładkami naturalnymi.

Składniki - Bio Organic Foods Wkładki higieniczne 30 szt.

Pasek zielonej włókniny, włóknina, skrzydełka PE.

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej.

Recenzje

Ocena 

Niestety nigdzie nie wyczytalam ze maja wklad mietowy. Nie wytrzymalam z nimi 5min ,szczypie niesamowicie. Nie polecam

Ocena 

jak do tej pory jedne z najlepszych, bezzapachowe, z mocnym klejem, sprawdzają się;) pakowanie każdej sztuki w odrębną folijkę ma swoje zalety - higieniczność :)

Ocena 

Decydując się na wkładki bio, myślałam, że produkt został wykonany również z dbałością o środowisko. Wkładki polecam, jednakże sposób ich opakowania - każda w osobnym plastiku, niekoniecznie.

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Bio Organic Foods Wkładki higieniczne 30 szt.

  • Producent: Bio Organic Foods
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: ORGANIC17
  • EAN: 6910181209328