Ebebe

Chusteczki nawilżające są wynalazkiem XX wieku. Są niezwykle popularne ze względu na praktyczność oraz wygodę. W niektórych momentach, na przykład, gdy jesteśmy z naszym maleństwem poza domem, są wręcz niezastąpione. Znajdują zastosowanie również wśród dorosłych, na przykład na wakacyjnych wyjazdach, gdy dostęp do wody jest utrudniony. Warto jednak zwrócić uwagę, aby były bezpieczne dla skóry niemowlaka.

Ebebe to chusteczki w pełni naturalne, niezawierające w swoim składzie alkoholu oraz sztucznych konserwantów. Niewyczuwalny jest w nich sztuczny oraz intensywny zapach, który może powodować alergie. Nawilżają wrażliwą skórę dziecka w delikatny sposób, zawierają aż 97,6% gliceryny, która dogłębnie nawilża oraz regeneruję skórę. To właśnie gliceryna w tych naturalnych chusteczkach odpowiedzialna jest za trwałość produktu oraz jego odpowiednią konsystencję. Nie zawierają też PEG, inaczej parabenów, czyli silnych detergentów, które zaburzają pracę gruczołów potowych oraz negatywnie wpływają na gospodarkę hormonalną. Ekstrakty z aloesu i rumianku łagodzą podrażnienia skóry i dbają o jej prawidłową ochronę.

Chusteczki są wytrzymałe oraz miłe w dotyku, z łatwością wyczyścimy nimi rączki, buzię oraz pupę naszego maleństwa. Chusteczki są też głęboko nasączone wodą oraz naturalną gliceryną, więc nie powodują otarć oraz ułatwiają czynności higieniczne.

Marka Ebebe produkuje również chusteczki laktacyjne, które podkreślają, że dbanie o higienę i bezpieczeństwo dziecka oraz mamy jest dla niej najważniejsze.

© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe