Enfamil Premium


Amerykańska marka Enfamil to od wielu dekad jeden z czołowych producentów wysokiej klasy żywności dla dzieci we wczesnym okresie życia. Mleko Enfamil, stanowiące część bogatej oferty artykułów dla dzieci i niemowląt w Bee, to szeroki wybór produktów, które zadbają o prawidłowy rozwój dziecka na każdym etapie rozwoju - od niemowlęctwa po nawet szósty rok życia. Mleko specjalistyczne Enfamil MFGM odznacza się m.in. zaawansowaną, innowacyjną formułą, dzięki której produkty Enfamil są bardzo podobne do naturalnego mleka matki. Zadbaj o właściwy rozwój Twojego dziecka - poznaj propozycje od Enfamil, które przygotowaliśmy w Bee.

 

Odpowiedzialne żywienie dzieci i niemowląt - mleko Enfamil w Bee
Unikatowa receptura mleka Enfamil oparta jest m.in. o naturalnie występującą w mleku matki strukturę MGFM (milk fat globule membrane). Związek ten odgrywa jedną z kluczowych ról we właściwym rozwoju niemowląt i małych dzieci, dbając o ich odporność i prawidłową pracę mózgu oraz niwelując ryzyko różnych chorób (jak np. ostre zapalenie ucha środkowego). Każdy z rodzajów mleka Enfamil, przeznaczonych dla dzieci w różnym wieku, posiada kompleksowy skład zapewniający dostarczenie składników odżywczych niezbędnych na danym etapie rozwoju. Zdrowe żywienie dziecka - w sytuacji, gdy karmienie piersią nie jest możliwe lub gdy zachodzi konieczność dodatkowego żywienia - zapewnią Ci takie dostępne w Bee produkty Enfamil, jak:

- mleko początkowe Enfamil Premium 1 - mleko w proszku dla niemowląt, zawierające m.in. kwas DHA;
- mleko modyfikowane dla niemowląt powyżej 6 miesiąca życia;
- mleko dla dzieci powyżej 1 roku życia Enfamil Premium 3, bogate w minerały, takie jak żelazo czy cynk;
- mleko dla dzieci w wieku 2-6 lat, z kwasem ALA czy witaminą D.

Dokładnie przyjrzyj się charakterystyce poszczególnych artykułów Enfamil, dostępnych również w zestawach. W Bee znajdziesz także inne propozycje od Enfamil, np. mleko dietetyczne dla dzieci z problemami trawiennymi. Sprawdź naszą szeroką ofertę produktów Enfamil, stworzonych z myślą o potrzebach Twojego dziecka.

Enfamil Premium

w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 95,98 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 95,98 zł
191,96 * 203,96 zł
50.99*47.99 zł / za szt. w zest.
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 191,96 zł
191,96 * 203,96 zł
50.99*47.99 zł / za szt. w zest.
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 191,96 zł
© 2023 - All rights reserved Sklepy internetowe