Klar

Znalezione obrazy dla zapytania klar środki czystości logo

Stawiasz na świadomie wybieraną żywność i znajomość składu kosmetyków? W takim razie następnym krokiem będzie zmiana chemicznych środków czystości na te naturalne! W tej kategorii naszego sklepu internetowego znajdziesz produkty pochodzące od marki Klar, która jest jednym z wiodących producentów ekologicznych alternatyw dla tradycyjnych środków czystości, używanych do sprzątania gospodarstw domowych.

Pośród produktów oferowanych przez tę markę znajdują się różnego rodzaju środki czystości. Tym, co je łączy, jest naturalny skład niezawierający szkodliwych barwników, zapachów i różnego rodzaju dodatków chemicznych.

Z produktami marki Klar będziesz w stanie wysprzątać cały dom. Znajdziesz tu bowiem produkty używane zarówno w kuchni, łazience, jak i innych pomieszczeniach. W kuchni przydadzą się na pewno tabletki oraz sól do zmywarek, dzięki którym talerze, na których spożywasz codziennie posiłki, nie będą pokryte szkodliwą chemią. Nieposiadający zmywarki na pewno skorzystają z płynu do naczyń. W łazience swoje miejsce znajdzie natomiast płyn do WC, a także różnego typu substancje przeznaczone do prania. Ponadto marka Klar oferuje m.in. płyny do mycia podłóg czy ekologiczne odplamiacze. Tak szeroki asortyment jest gwarancją, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Wszystkie produkty marki Klar są odpowiednie dla skóry wrażliwej, dzięki delikatnemu i przemyślanemu składowi. Dzięki wykorzystaniu naturalnych środków czystości Twoja skóra nie będzie się przesuszać, a talerze i różnego rodzaju powierzchnie domowe pozostaną czyste.


 

© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe