Mydlarnia 4 Szpaki


 

Cztery Szpaki to firma wyjątkowa, bo rodzinna – prowadzona przez rodziców wspólnie z synami, którzy, choć kilkuletni, odpowiadają jedynie za twórczy chaos wprowadzony do procesu wytwarzania nowych produktów. Mydlarnia została założona stosunkowo niedawno, lecz założyciele posiadali już pewne doświadczenie w zakresie wytwarzania produktów – zajmowali się warzeniem piwa, produkcją serów czy projektowaniem ubrań.

Inspiracją dla założenia profesjonalnej firmy zajmującej się wytwarzaniem naturalnych kosmetyków, stał się przypadkowo znaleziony w otchłaniach Internetu artykuł dotyczący tradycyjnie wytwarzanych produktów pielęgnacyjnych. Marka Cztery Szpaki początkowo swoje produkty rozprowadzała wśród znajomych i rodziny, ale zaskakująca popularność sprawiła, że cała inicjatywa stała się bardziej profesjonalna.  

Firma skupia się więc na ekologicznych metodach produkcji, w swych produktach nie wykorzystuje barwników, parabenów czy innych szkodliwych substancji chemicznych. Jest idealną propozycją dla wegan, wegetarian czy osób zainteresowanych produktami powstałymi z myślą o środowisku naturalnym.

W ofercie firmy znajdują się mydła (do ciała i włosów), olejki, masła do ciała, peelingi, kule kąpielowe oraz hydrolaty. Są to produkty odpowiednie dla każdego rodzaju skóry, a niektóre propozycje z oferty zostały dostosowane pod indywidualne potrzeby klientów z problemami skórnymi. Znakomicie sprawdzą się jako uzupełnienie codziennej pielęgnacji bądź też alternatywa dla kosmetyków z dużą zawartością chemii. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami od marki Cztery Szpaki dostępnymi w naszym sklepie!

Cztery Szpaki

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe