Neobio


 

Produkty niemieckiej marki Neobio to kosmetyki naturalne o rozmaitym zastosowaniu. Znaleźć można wśród nich szampony, odżywki, pasty do zębów czy dezodoranty. Założeniem producenta jest dostarczenie klientom produktów wysokiej jakości, wykonanych z dobrych komponentów, dostępnych w przyzwoitej cenie. Marka Neobio jest dedykowana młodym fanom biokosmetyków, którzy wymagają od produktów konkretnego efektu, a przy tym czytają ich umieszczony na opakowaniach skład.

Dzięki przystępnej konsystencji, pięknemu zapachowi i estetycznemu opakowaniu kosmetyki od Neobio cieszą zmysły. Oferta firmy odpowiada potrzebom wielu typów skóry: suchej, mieszanej, wrażliwej czy wymagającej odpowiedniej pielęgnacji. Kosmetyki posiadają również specjalne certyfikaty potwierdzające ich naturalny skład – EcoControl i BDIH. Wszystkie bazują na kompozycjach składników aktywnych, pozyskiwanych z olejów i ekstraktów roślinnych. Znaleźć można tam między innymi: olej jojoba, olej z oliwek, aloes zwyczajny, masło shea czy miętę pieprzową.

Kosmetyki Neobio cechują się brakiem sylikonów, parabenów, syntetycznych barwników, parafin czy konserwantów. Cały proces produkcyjny jest poddany ścisłej kontroli. Żaden z produktów nie jest testowany na zwierzętach, nie zawiera też glutenu i jest odpowiedni dla wegan.

Produkty pielęgnacyjne Neobio polecane są osobom ze skłonnością do uczuleń oraz z wrażliwą cerą, dla których niezwykle ważna jest obecność naturalnych składników w stosowanych na co dzień specyfikach. Co ważne, składniki oferowanych przez Neobio produktów pochodzą z upraw ekologicznych.

Neobio

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe