Vera Farm Herbata Zielona 100% Parzona 500 ml

VERA FARM Herbata Zielona 100% Parzona bez cukru 500ml to wysokiej jakości napój, który jest zdrową alternatywą dla gotowych, wysokosłodzonych napojów w puszce lub butelce. Dzięki swojemu orzeźwiającemu smakowi, napój ten doda energii każdemu zarówno podczas dnia pracy jak i na słonecznych...

1.69 zł

-66%

4.99 zł

Cena za L : 3.38zł

Dodaj do schowka

Opis

VERA FARM Herbata Zielona 100% Parzona bez cukru 500ml to wysokiej jakości napój, który jest zdrową alternatywą dla gotowych, wysokosłodzonych napojów w puszce lub butelce. Dzięki swojemu orzeźwiającemu smakowi, napój ten doda energii każdemu zarówno podczas dnia pracy jak i na słonecznych wakacjach. VERA FARM to po prostu wysoka jakość oraz zdrowie w jednej butelce!

Olbrzymią zaletą produktu jest fakt, że nie posiada kalorii oraz cukru. Wszystkie te cechy sprawiają, że herbata VERA FARM nadaje się do spożycia przez osoby na diecie oraz te, które dbają o to aby nie spożywać zbyt dużej ilości cukrów. 
 
Napój VERA FARM jest świetną alternatywą dla parzenia herbaty w sposób tradycyjny, szczególnie jeśli nie mamy do tego warunków. Vera Farm oferuje gotowy, wygodnie zapakowany napój, który przede wszystkim jest zdrowy, ekologiczny oraz dietetyczny.
 
Napój VERA FARM Herbata zielona 100% Parzona bez cukru, świetnie sprawdzi się:
  • w pracy
  • w szkole
  • na pikniku
  • na spacerze
  • na siłowni

Ponadto zielonej herbaty VERA FARM możemy użyć jako bazy do azjatyckich deserów z dodatkiem herbaty czy też podawać w filiżankach jako herbatę mrożoną. Wszystkie te cechy sprawiają, że herbata VERA FARM jest naprawdę wartościowym, zdrowym napojem po który warto sięgnąć szczególnie podczas upałów, kiedy nasz organizm szczególnie potrzebuje płynów. Zielona herbata skutecznie tonizuje organizm co zapewnia uczucie świeżości i zastrzyk energii w ciągu dnia!

 

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Vera Farm Herbata Zielona 100% Parzona 500 ml