Jagody Acai

Jest 1 produkt.
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 28,97 zł

Jagody Acai to produkt należący do tak zwanych superfoods, czyli produktów spożywczych wyróżniających się nadzwyczajnie wysoką zawartością witamin, minerałów i antyoksydantów. Ich wyjątkowe właściwości prozdrowotne są znane oraz stosowane już od wieków w plemionach amazońskich, skąd pochodzą.

Jagody Acai wyglądem przypominają zwykłą borówkę amerykańską, są fioletowe, podobnie też smakują. Owoce te mają zdolność do hamowania komórek nowotworowych oraz spowalniają proces starzenia poprzez zawarte w nich przeciwutleniacze. Zawierają witaminy A, C, E, oraz B, są też bogate w aminokwasy i zdrowe kwasy tłuszczowe. Powszechnie uznawane są za najlepsze źródło antyutleniaczy.

Jagody Acai popularne są również w procesie odchudzania. Przyspieszają przemianę materii oraz wspomagają trawienie, dzięki dużej zawartości błonnika. Są dość kaloryczne, nie powinny być więc spożywane w dużej ilości, jednak już niewielka dzienna porcja daje długotrwałe uczucie sytości, co pomaga kontrolować oraz stopniowo ograniczyć ilość spożywanych kalorii.

Ze względu na wymagające warunki transportu, owoce nie są dostępne stacjonarnie w naszym kraju. Wychodząc jednak naprzeciw potrzebą naszych klientów w asortymencie sklepu znajdą państwo PURELLA SUPERFOODS Jagody Acai w proszku. Jest to idealny dodatek do smoothie, koktajli, jogurtów, owsianek, omletów, ciast, deserów, a nawet do spożycia wymieszany z samą wodą. Dzięki sypkiej formule stosowanie produktu jest łatwe i przyjemne, a dobroczynny owoc można mieć przy sobie w każdych warunkach.

Polecamy również zobaczyć całą ofertę jagód acai i innych produktów rangi superfood dostępne w naszym sklepie!

© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe