Przetwory warzywne

Jest 150 produktów.

Szybko, prosto i smacznie – to może oznaczać tylko jedno, a mianowicie przetwory warzywne! Pełne składników odżywczych, spokojnie czekające na swoją kolej w kuchennych szafkach, gotowe uratować każdy obiad!

Choć przetwory warzywne kojarzymy głównie z filmów apokaliptycznych, w których główni bohaterowie przygotowują ogromne zapasy na zbliżające się katastrofy uniemożliwiające normalne funkcjonowanie, produkty te stają się coraz bardziej popularne. Dlaczego? Warzywne przetwory to prosty sposób na śniadanie, obiad czy kolację. Mogą stać się główną częścią przekąski jak chipsy warzywne, ale mogą też dodać wyjątkowego smaku przygotowywanej potrawie – w tej roli widzimy choćby suszone pomidory. W Bee proponujemy Wam szeroki wybór przetworów warzywnych od wielu producentów, na przykład:

  • Pasatę pomidorową od Eureko,
  • Pastę z białej fasoli z siemieniem lnianym marki Wa:żywo,
  • Chipsy warzywne Vegee bezglutenowe od Organique,
  • Groszek tradycyjny od Bonduelle,
  • Pomidory suszone marki Targroch,
  • Kapustę kiszoną od Bio Food,
  • Pomidory w kawałkach bezglutenowe od Manfuso.  

To oczywiście nie wszystko, co dla Was przygotowaliśmy! Więcej propozycji przetworów warzywnych znajdziecie na naszej stronie internetowej. Jeżeli zainteresował Was konkretny produkt – serdecznie zachęcamy do zapoznania się z dedykowanym opisem, w którym znajdziecie informacje o właściwościach danego przetworu warzywnego i jego zastosowaniu. Udanych zakupów!

 

Big Nature Passata pomidorowa 680 g Bio -21%
w magazynie
Bonduelle Kukurydza Złocista 340 g -20%
w magazynie
EkoWital Passata pomidorowa 680 g Bio -7%
w magazynie
Bonduelle Groszek tradycyjny 400 g -30%
w magazynie
Rolnik Koncentrat pomidorowy 30% 200 g -17%
w magazynie
© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe