Napoje orkiszowe

Jest 5 produktów.

Zdrowa żywność, która towarzyszy nam na co dzień to ważny komponent prawidłowych nawyków. Napoje roślinne dostępne są teraz w różnych formach i warto z nich korzystać wzbogacając zdrowy jadłospis. Spośród napojów roślinnych obecnie coraz bardziej ceniony jest napój orkiszowy, zawierający kompleks witamin i mikroelementów w szczególnie harmonijnie przyswajalnej kompozycji.

Napój orkiszowy dostępny w ofercie naszego sklepu internetowego jest produktem tworzonym na bazie jednej z najstarszych odmian pszenicy, czyli orkiszu. Orkisz zawiera w sobie naturalne, duże ilości białka, witaminy z grupy B, potas, magnez, fosfor oraz żelazo. Dzięki dużej odporności na zmienność pogody, orkisz nie wymaga nawożenia, co sprawia, że obfite plonowanie możliwe jest bez chemii użytkowej. Orkisz zawiera w sobie także krzem, który cenią szczególnie kobiety, dzięki niemu codzienna pielęgnacja włosów sprawia, że stają się one zdrowe i lśniące.

W swoim asortymencie posiadamy zarówno tradycyjne napoje orkiszowe, jak również w wersjach z dodatkami np. algami morskimi czy migdałami, dostępne w różnych pojemnościach.

Napój orkiszowy może być także uzupełnieniem diety dla kobiet w ciąży. Możemy wykorzystać go jako dodatek do musli czy kawy oraz jeden z głównych składników gofrów, naleśników czy ryżu na mleku. Polecamy także pozostałe napoje roślinne oraz liczne produkty bezglutenowe dostępne w naszym sklepie.

© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe