Soki warzywne

Jest 150 produktów.

Ekologiczne soki warzywne to świetna opcja dla wszystkich miłośników warzyw! W naszej ofercie dostępne są w wielu wariantach smakowych. Oferujemy sprzedaż soków sporządzonych na bazie buraków, marchwi, brokułów czy kiszonej kapusty. Można je zakupić w poręcznych butelkach, o różnych pojemnościach - od 200 do 750 ml, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiedni wariant dla siebie.

Ekologiczne sok, koktajle warzywne i napoje z warzyw to świetna alternatywa dla najmłodszych niejadków, które stronią od warzyw na talerzu. Zdrowe i naturalne soki nadają się nie tylko do picia! Napoje z warzyw mogą stanowić świetną podstawę do przygotowania pysznej, wartościowej zupy. Dzięki odpowiednim certyfikatom mamy pewność, że warzywa użyte do ich produkcji pochodzą wyłącznie z kontrolowanych upraw rolniczych.

Soki warzywne z naszej oferty posiadają wiele cennych zastosowań:

  • Uzupełniają dzienną dawkę zalecanej porcji płynów do spożycia
  • Doskonale gaszą pragnienie
  • To dodatkowa porcja warzyw w ciągu dnia
  • Mogą stanowić dodatek do śniadania
  • Stanowią bazę do przygotowania wielu potraw - w tym sosów i zup

Zdrowe soki są idealnym uzupełnieniem zbilansowanej diety. Warto po nie sięgać każdego dnia, by cieszyć się ich walorami smakowymi i korzyściami zdrowotnymi. To najlepszy wybór, jeśli dbasz na co dzień o zdrowe odżywianie.
 

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe