Sosy i dressingi

Jest 150 produktów.
-22%
w magazynie
-8%
w magazynie
-12%
w magazynie
-11%
7,99 zł 8,99 zł
Go-Tan Sos rybny 145 ml
w magazynie
-10%
w magazynie
-12%
2,99 zł 3,39 zł
Rolnik Chrzan tarty 190 g
w magazynie
-11%
w magazynie
-26%
w magazynie
-9%
14,99 zł 16,49 zł
Kikkoman Sos sojowy 250 ml
w magazynie

Czy są z nami miłośnicy kuchennych eksperymentów? Przygotowaliśmy dla Was kolejną kategorię „Sosy i dressingi”, która z pewnością ułatwi uzupełnianie zapasów produktów spożywczych i, oczywiście, przygotowywanie wyśmienitych potraw!

Nie od dziś wiadomo, że większość dań bez sosów po prostu nie istnieje. To sosy nadają wyjątkowego smaku i aromatu, sprawiają, że mięsne potrawy są tak soczyste, a warzywne idealnie doprawione. Sosy odgrywają także niebagatelną rolę w kuchniach orientalnych, co z pewnością dostrzegacie przeglądając tę kategorię. Oferujemy Wam produkty absolutnie klasyczne, ale także wersje bezglutenowe. Sosy dostępne w Bee urozmaicą Wasze potrawy i wyniosą Wasze umiejętności kulinarne na zupełnie inny poziom! Zobaczcie, co dla Was przygotowaliśmy:

  • Sos sojowy marki Kikkoman,
  • Ketchup premium mniej cukru od Develey,
  • Sos Worcester od Lea & Perrins,
  • Majonez wegański marki Develey,
  • Sos sojowy bezglutenowy od House of Asia,
  • Pesto z jarmużu marki Dary Natury,
  • Sos do Pad Thai od Go-Tan.

Oprócz szerokiego wyboru sosów, w tej kategorii znajdziecie również… dressingi! Choć te produkty przez wielu traktowane są na równi, o dressingach mówimy częściej w kontekście sałatek. Dressingi są lżejsze od tradycyjnych sosów, często są także o wiele mniej gęste, różnią się także kalorycznością. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi sosami i dressingami dostępnymi w tej kategorii. Smacznych zakupów!

 

© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe