Olej rzepakowy

Jest 150 produktów.

Olej rzepakowy to jeden z podstawowych i najpopularniejszych olejów roślinnych zarówno w Polsce jak i Europie. Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe. Powstaje w procesie tłoczenia nasion rzepaku. Należy do szerszej kategorii olei roślinnych, takich jak oleje słonecznikowe, kukurydziane, sojowe, migdałowe czy arganowe. Ze względu na swoje właściwości powinien być stałym elementem codziennej diety.

W ofercie naszego sklepu internetowego proponujemy Państwu olej rzepakowy tłoczony na zimno, nierafinowany, powstały w wyniku wykorzystania jedynie naturalnych, bezpiecznych i w pełni ekologicznych surowców z kontrolowanych upraw. To produkty najwyższej jakości, o wysokich walorach smakowych. Olej rzepakowy nierafinowany posiada ciemniejszą barwę i bardziej intensywny aromat niż tradycyjny olej rzepakowy rafinowany. Wszystkie oferowane przez nas oleje rzepakowe przechowywane są w szklanych butelkach. Do wyboru między innymi pojemności: 500 ml oraz 750 ml.

Olej rzepakowy swoje szerokie i uniwersalne zastosowanie znajduje przede wszystkim w kuchni, to idealny wybór do:

  • smażenia
  • pieczenia
  • gotowania

Z jego pomocą można przygotować dressing do sałatek, doskonale komponuje się z pieczonymi warzywami, mięsem, rybami. Stanowi także dodatek do kasz, ziemniaków i potraw mącznych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu i życzymy udanych zakupów!

Bakoma Polski olej rzepakowy 1 l -22%
w magazynie
© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe