Miód Manuka

Jest 8 produktów.

Manuka jest gatunkiem niewielkich drzew lub krzewów, które występują w Nowej Zelandii i południowo-wschodniej Australii. Nazwa wywodzi się z języka plemienia Maori, przy czym Australijczycy najczęściej nazywają krzew drzewem herbacianym. W ofercie naszego sklepu znajdziesz unikalne miody Manuka, które ze względu na szereg korzystnych właściwości cieszą się sporym uznaniem na rynku.

Miód Manuka powstaje z nektaru krzewów Manuka, które porastają czyste tereny w Nowej Zelandii. Spotykane są także w innych rejonach świata, przy czym pozyskanie miodu jednorodnego nie jest łatwym zadaniem. Na przestrzeni lat zauważono, że miody tego typu mają prozdrowotne właściwości i odznaczają się wyjątkowym smakiem. Przekonaj się już teraz, że raz spróbowany miód tego typu da Ci przyjemność oraz sprawi, że zapragniesz więcej.

Nasz sklep internetowy Bee posiada różnorodne rodzaje miodów tego typu:

-Manuka Health - Miód Nektarowy Manuka,
-Tranzalpine Miód manuka mgo 550+ 250 g bio,
-Hoyer - Miód manuka mgo 100+ bio w saszetkach.

Miody różnią się pomiędzy sobą składem. Naukowcy zastosowali system certyfikacji tych wyrobów, który wskazuje na rzeczywisty skład. To pozwala dobrać oryginalne rozwiązanie opierające się na doskonałej jakości. Powstał pionierski system określania jakości produktów miodowych, która wyrażana jest w zawartości składnika MGO -  methylglyoxalu. Bee także korzysta z tych certyfikatów, dzięki czemu zyskujesz pewność sprawdzonego i godnego zaufania miodu Manuka.

Miody Manuka już od dłuższego czasu cieszą się zainteresowaniem na rynku. Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Posmakuj wyjątkowego miodu pełnego korzystnych właściwości dla zdrowia już teraz.

© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe