Suszone i kandyzowane › Suszone owoce

Są 182 produkty.

Suszone owoce wykorzystuje się przede wszystkim do przygotowywania różnego rodzaju ciast i deserów. Z połączenia kilku rodzajów suszonych owoców i płatków owsianych, sami możemy skomponować zdrowe musli na miarę naszych potrzeb. Poza tym pasują one również do lodów i ciasteczek. Wiele osób zabiera je także do pracy, by móc w międzyczasie cieszyć się słodką i zdrową przekąską. W Polsce szczególnie rodzynki i suszone śliwki cieszą się ogromną popularnością.

W naszym asortymencie znajdą Państwo suszone owoce różnego rodzaju: figi, daktyle, rodzynki, morele, żurawinę, jagody goji, śliwki czy chipsy z bananów. Z nieco rzadziej spotykanych w sklepach owoców mogą Państwo u nas zakupić także suszone wiśnie, truskawki, papaję, morwę białą, miechunkę czy krążki ananasa.

Dysponujemy również tzw. superfoods. Są to produkty naturalne, które zawierają ogromne ilości bardzo potrzebnych i wartościowych składników odżywczych: sproszkowany baobab, camu camu czy też guaranę.

Niektóre z owoców, takie jak aronia suszona czy daktyle zostały oblane pyszną czekoladą, co czyni je świetnym deserem nawet wtedy, gdy odwiedzą nas niespodziewani goście. Wszystkie wyżej wymienione produkty czekają na Państwa w naszym sklepie. Zapraszamy!

Bio Planet Rodzynki sułtanki 1 kg Bio -25%
w magazynie
Big Nature Daktyle suszone 1 kg -32%
w magazynie
Targroch Wiórki kokosowe 1 kg -22%
w magazynie
Targroch Rodzynki suszone 1 kg -15%
w magazynie
Vivio Daktyle suszone bez pestek 1 kg -17%
w magazynie
BioLife Mango suszone 100 g Bio -27%
w magazynie
Big Nature Morwa suszona 330 g -29%
w magazynie
BioLife Daktyle suszone 1 kg Bio -18%
w magazynie
Bio Planet Figi suszone 1 kg bio -19%
w magazynie
© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe