Sól, zioła i przyprawy

Jest 150 produktów.

Korzystanie z mocy ziół powoli staje się coraz bardziej popularne. Zielarstwo, niedoceniana sztuka leczenia dolegliwości z wykorzystaniem tego, co rośnie w przydomowych ogrodach, na pobliskich łąkach i w lasach, wraca do łask. Korzystanie z ziół nie ogranicza się jedynie do przyprawiania potraw, możemy zrobić z nimi dużo więcej!

Napary, herbatki ziołowe
Herbatki ziołowe można stosować na wiele dolegliwości. Mięta, imbir, rozmaryn, kminek czy koper włoski pomogą przy problemach z trawieniem. Napar z lipy czy malin będzie pomocny przy przeziębieniu. Natomiast głód, dziurawiec i lipa obniżają ciśnienie krwi.

Przyprawy
Dzięki naturalnym, aromatycznym przyprawom możesz urządzić prawdziwą ucztę kulinarną! Dostępne w naszej ofercie przyprawy z różnych stron świata podkreślą głębię smaku twoich potraw oraz korzystnie wpłyną na zdrowie. Przykładem jest chociażby kurkuma, która w Indiach jest uważana za naturalny antybiotyk lub czarnuszka poprawiająca trawienie, obniżająca trawienie i podnosząca odporność.

Nalewki
Stosowane od wieków, skuteczne, w dodatku możemy je przygotować samodzielnie. Alkohol zatrzymuje w sobie moc ziół, z których został zrobiony. Aby jednak korzystnie zadziałały na zdrowie, sugerujemy picie nalewek z umiarem.

Zioła do kąpieli
Napary dodane do ciepłej wody roztaczają wyjątkowy, naturalny zapach. Zioła nie tylko mają działanie rozgrzewające, kojące, odprężające. Pomagają również oczyścić skórę i ujędrnić ciało. Taka kąpiel po całym dniu ciężkiej pracy zmyje z ciebie zmęczenie, zrelaksuje i odnowi wewnętrzne siły.

W tej kategorii znajdziesz następujące produkty:

  • Przyprawy - z najróżniejszych stron świata, dostępne zarówno w opakowaniach mniejszych, 30-40 g, jak i większych 70-100 g.
  • Herbaty ziołowe - zarówno z polskich ziół jak i z surowców zagranicznych.
  • Zioła do kąpieli - naturalne, pochodzące z polskich pól i łąk.
  • Książki o ziołach - czyli prawdziwa skarbnica wiedzy o ziołolecznictwie. Mnóstwo przepisów na herbatki, napary, nalewki i mieszanki przypraw poprawiających zdrowie i urodę.

Oferowane przez nas zioła, przyprawy, nalewki są dziełem natury. Dzięki temu są wolne od chemicznych składników i całkowicie bezpieczne w stosowaniu.

Dary Natury Kurkuma 50 g Bio -31%
w magazynie
Dary Natury Oregano 20 g Bio -18%
w magazynie
Dary Natury Lubczyk 20 g Bio -13%
w magazynie
Dary Natury Cebula suszona 40 g Bio -35%
w magazynie
© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe