Fluff Facial Cleansing Mousse mus do mycia twarzy Malina & Migdały 50 ml

  • Fluff
  • 5902539711349
Mus to puszysta wersja żeli do mycia twarzy. Oczyści skórę po całym dniu. Dzięki delikatnym substancjom myjącym nie podrażni i nie wysuszy Twojej cery. Kolejnym krokiem pielęgnacji jest krem na dzień dobry lub na dobranoc.
35,40
Cena za L: 708,00zł

Produkt niedostępny

Dodaj do listy zakupowej

Opis

Myjący mus do twarzy o zapachu malin oraz migdałów marki FLUFF to nowoczesność połączona z naturalnością. Wegańskie produkty do twarzy zyskują coraz większą popularność dzięki swojej delikatności i bezpieczeństwu dla środowiska. Masło shea zawarte w musie regeneruje i odżywia skórze, a dodatkowo wykazuje właściwości przeciwstarzeniowe. Jest to bezpieczne wyjście dla osób z tendencją do podrażnień oraz alergików. Malinowy aromat to przede wszystkim niesamowita przyjemność z użytkowania.

Esencjonalny migdał zapewni lekko orzechowe nuty i pozwoli na odprężenie.
Orzeźwienie, oczyszczenie i ultra-delikatność!

Połączenie masła shea z innymi, organicznymi składnikami zapewni Twojej skórze relaks i przygotuje ją do kolejnego etapu pielęgnacji.

Marka FLUFF to nowatorskie produkty, przygotowywane w oparciu o naturalne, w pełni wegańskie składniki. Produkty o działaniu silnie nawilżającym i odżywczym sprawdzą się w codziennym użytkowaniu i pozwolą Twojej skórze na odpoczynek od zapychających i chemicznych kosmetyków.

Szukasz więcej propozycji? Zobacz nasze produkty z kategorii pozostałe kosmetyki i akcesoria do demakijażu

Szczegóły - Fluff Facial Cleansing Mousse mus do mycia twarzy Malina & Migdały 50 ml

  • Producent: Fluff
  • Rodzaj Skóry: dojrzała, wrażliwa
  • Właściwości: oczyszczające
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902539711349
  • EAN: 5902539711349
  • Wymiary: 5.6 x 7.4 x 7.4 cm

Składniki - Fluff Facial Cleansing Mousse mus do mycia twarzy Malina & Migdały 50 ml

Aqua, Glycerin, Coco-Glucoside, Sodium Cocoyl Isethionate, Sorbitol, Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Sodium Chloride, Butyrospermum Parkii Butter, Dehydroacetic Acid, Parfum, Benzyl Alcohol, CI 45100.

Dane producenta

Nacomi Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Ziołowa 29, 43-365 Wilkowice, Polska, biuro@nacomigroup.pl, tel. 33 821 92 15

Recenzje

Ocena 
Beata B. 2020-06-04 08:59:13
Opinia potwierdzona zakupem
Autor opinii z tym oznaczeniem jest naszym Klientem i kupił ten produkt w naszym sklepie.

delikatny mus do twarzy z pięknym zapachem :)

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt