Ludwik Płyn nabłyszczający do zmywarek Ecolabel 500 ml

Ludwik Płyn nabłyszczający do zmywarek Ecolabel 500 ml Z myślą o Tobie, Twoich bliskich i środowisku naturalnym tworzymy produkty w poczuciu ekologicznej odpowiedzialności. Możesz przyczynić się do ochrony naszej planety, jeśli Twoje codzienne wybory będą ją wspierać. Zadbajmy o nią razem. Zobacz,...

12.99 zł

-13%

14.99 zł

Cena za L : 25.98zł

Dodaj do schowka

Opis

Ludwik Płyn nabłyszczający do zmywarek Ecolabel 500 ml

Z myślą o Tobie, Twoich bliskich i środowisku naturalnym tworzymy produkty w poczuciu ekologicznej odpowiedzialności. Możesz przyczynić się do ochrony naszej planety, jeśli Twoje codzienne wybory będą ją wspierać. Zadbajmy o nią razem. Zobacz, jakie to proste! Płyn nabłyszczający do zmywarek Spełnia bardzo wysokie wymagania ekologiczne, jakościowe i zdrowotne, co zostało potwierdzone certyfikatem ekologicznym EU Ecolabel.

  • Produkt przyjazny dla środowiska.
  • Bez szkodliwych substancji chemicznych.
  • Nie zawiera barwników.
  • Butelka w 100% nadaje się do recyklingu

Składniki - Ludwik Płyn nabłyszczający do zmywarek Ecolabel 500 ml

Aqua, Fatty Alcohol Alkoxylate, Citric Acid, Cumenesulfonate Sodium, Cumenesulfonate Potassium, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w miejscu chłodnym, suchym, dobrze wentylowanych. Unikać żródeł promieniowania, ciepła i elekrtrostatyki. Przechowywać z dala od środków spożywczych.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Objawy w wyniku zatrucia mogą wystąpić dopiero po narażeniu, w związku z czym w razie wątpliwości, bezpośredniego narażenia na produkt chemiczny lub przeciągającego sięzłego samopoczucia należy skonsultować się z lekarzem.

W przypadku kontaktu z oczami:

Obficie płukać oczy wodą o temperaturze pokojowej przez 15 minut. Jeżeli poszkodowany nosi soczewki kontaktowe, należy je usunąćo ile nie sąprzyklejone do oka, w przeciwnym razie można spowodować dalsze obrażenia. We wszystkich przypadkach, po umyciu poszkodowanego, należy jak najszybciej skonsultowaćsięz lekarzem i pokazać mu Kartę Charakterystyki produktu.

W przypadku połknięcia / aspiracji:

Nie wywoływać wymiotów a w razie gdyby wystąpiły należy trzymać głowę przechyloną do przodu aby zapobiec aspiracji zawartości żołądka. Zapewnić poszkodowanemu spokój. Przepłukać usta i gardło, ponieważ najprawdopodobniej zostały zanieczyszczone przy połknięciu.

Dane producenta/dystrybutora

GRUPA INCO S.A. 00-519 Warszawa ul. Wspólna 25

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Ludwik Płyn nabłyszczający do zmywarek Ecolabel 500 ml

  • Producent: Ludwik
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900498027860
  • EAN: 5900498027860
  • Wymiary: 24.6 x 8.2 x 4.9 cm