Ludwik Płyn nabłyszczający do zmywarek Ecolabel 500 ml

Ludwik Płyn nabłyszczający do zmywarek Ecolabel 500 ml Z myślą o Tobie, Twoich bliskich i środowisku naturalnym tworzymy produkty w poczuciu ekologicznej odpowiedzialności. Możesz przyczynić się do ochrony naszej planety, jeśli Twoje codzienne wybory będą ją wspierać. Zadbajmy o nią razem. Zobacz,...
14,99
Cena za L : 29.98zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 14,99 zł

Opis

Kapsułki do zmywarek nie zawsze wystarczają. Czasem potrzebujemy również czegoś, co dokładnie zadba o połysk naszych ulubionych naczyń. Z tą myślą powstał płyn nabłyszczający od marki Ludwik. Jest to świetny sposób na sprawienie sobie czystych i pięknie wyglądających naczyń.

Produkt ten słynie z tego, że jest przyjazny dla środowiska. Przeszedł rygorystyczne testy, aby otrzymać renomowany certyfikat EU Ecolabel. Świadczy ON o tym, że płyn marki Ludwik jest w pełni bezpieczny zarówno dla środowiska, jak i samego użytkownika. Jeśli więc chcesz wspomóc ochronę środowiska naturalnego, warto pomyśleć o tym produkcie. Każdy czyn i wybór się liczy.

Właściwości ekologiczne są ważne, jednak nie tylko tym wyróżnia się ten produkt. Jest to przede wszystkim świetny sposób na zapewnienie swoim naczyniom połysku. Wszystko to dzięki innowacyjnej formule, która współpracuje z kapsułkami do czyszczenia i nadaje naczyniom jeszcze lepszy wygląd.

Aby produkt był w pełni ekologiczny, producent zdecydował się na butelkę, która jest nie tylko bardzo wygodna, co ułatwia aplikację, ale również podlega w 100% recyklingowi.

Marka Ludwik od lat wyróżnia się jakością swoich produktów, przez co zebrała sobie już wielkie grono klientów. Wysoka jakość, świetne możliwości czyszczące i pielęgnujące, a wszystko to w niskiej cenie - to czyni markę Ludwik tak interesującą.

Składniki - Ludwik Płyn nabłyszczający do zmywarek Ecolabel 500 ml

Aqua, Fatty Alcohol Alkoxylate, Citric Acid, Cumenesulfonate Sodium, Cumenesulfonate Potassium, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w miejscu chłodnym, suchym, dobrze wentylowanych. Unikać żródeł promieniowania, ciepła i elekrtrostatyki. Przechowywać z dala od środków spożywczych.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Objawy w wyniku zatrucia mogą wystąpić dopiero po narażeniu, w związku z czym w razie wątpliwości, bezpośredniego narażenia na produkt chemiczny lub przeciągającego sięzłego samopoczucia należy skonsultować się z lekarzem.

W przypadku kontaktu z oczami:

Obficie płukać oczy wodą o temperaturze pokojowej przez 15 minut. Jeżeli poszkodowany nosi soczewki kontaktowe, należy je usunąćo ile nie sąprzyklejone do oka, w przeciwnym razie można spowodować dalsze obrażenia. We wszystkich przypadkach, po umyciu poszkodowanego, należy jak najszybciej skonsultowaćsięz lekarzem i pokazać mu Kartę Charakterystyki produktu.

W przypadku połknięcia / aspiracji:

Nie wywoływać wymiotów a w razie gdyby wystąpiły należy trzymać głowę przechyloną do przodu aby zapobiec aspiracji zawartości żołądka. Zapewnić poszkodowanemu spokój. Przepłukać usta i gardło, ponieważ najprawdopodobniej zostały zanieczyszczone przy połknięciu.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Ludwik Płyn nabłyszczający do zmywarek Ecolabel 500 ml

Inni Klienci kupili również