Pasieki rodziny Sadowskich Ocet jabłkowy 250 ml

Żywy ocet jabłkowy z polskich jabłek - idealnie pyszny środek wspomagający pracę układu trawiennego i perystaltykę jelit. Pachnie słodkim jabłkiem, a jego kwaskowatemu, octowemu smakowi nie można się oprzeć! Ocet pochodzi z Pasiek Rodziny Sadowskich - największego gospodarstwa pszczelarskiego w...

20.00 zł

Cena za L : 80zł

Dodaj do schowka

Opis

Żywy ocet jabłkowy z polskich jabłek - idealnie pyszny środek wspomagający pracę układu trawiennego i perystaltykę jelit. Pachnie słodkim jabłkiem, a jego kwaskowatemu, octowemu smakowi nie można się oprzeć!

Ocet pochodzi z Pasiek Rodziny Sadowskich - największego gospodarstwa pszczelarskiego w Polsce. Zakochani w pszczołach i rozsmakowani w zdrowym jedzeniu ramię w ramię z naturą tworzą markę, którą pokochali Klienci. Miody tradycyjne, miody z naturalnymi dodatkami, oleje tłoczone na zimno, kawy jakości specialty czy pszczele kosmetyki - to wszystko rarytasy, które powstały z miłości do pszczół i natury. Poznaj je wszystkie!

Składniki - Pasieki rodziny Sadowskich Ocet jabłkowy 250 ml

100% żywy ocet z polskich jabłek

Sposób przygotowania i przechowywania

Ocet zalecamy pić w rozcieńczeniu z wodą, np. 1 łyżka stołowa octu na 1 szklankę wody. Pić na czczo lub przed posiłkiem. Przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu.

Dane producenta/dystrybutora

Miodziarze sp. z o.o., Srebrna 12 B, 09-411 Biała

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Pasieki rodziny Sadowskich Ocet jabłkowy 250 ml

  • Producent: Pasieki rodziny Sadowskich
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5904107146294
  • EAN: 5904107146294
  • Wymiary: 22 x 5 x 18 cm